Sebaspoznávacia zážitková výzva, ktorá ťa povzbudí
k sústredeniu sa na rozvoj pozitívnych aspektov života.

30 DNÍ NA VLNE
LÁSKY A VĎAČNOSTI

Život dokáže byť občas veľmi náročný a dopraje nám situácie, ktoré nás dostanú na kolená alebo do hnevu a frustrácie. Vtedy je pre nás omnoho náročnejšie "mať sa rád" a deliť sa o lásku a vďačnosť s inými. Zažila si to aj autorka tohto kurzu. Nástroj, ktorý prináša v tejto podobe bol ten, ktorý jej pomohol vrátiť sa na cestu zmysluplného života.

Je výzva to čo hľadáš?

Zážitková výzva 30 dní na vlne lásky a vďačnosti je nástroj, ktorý ti môže pomôcť zlepšiť nielen vnímanie bežného života, ale tiež podporiť pozitívny prístup k životu v každodennosti. 

Cieľom výzvy je naučiť sa odpúšťať, byť vďačný a zároveň milujúci, schopný prejaviť lásku sebe i svojmu okoliu.

Čo ťa vo výzve čaká?

Zakúpením kurzu získaš prístup do našej online Akadémie Nadýchni sa života® a prístup k online výzve až na 90 dní. Vo výzve nájdeš:

30 DNÍ A KAŽDÝ DEŇ NOVÁ VÝZVA

Výzvy sa ti odkrývajú deň po dni. Úlohy v nich ťa postupne prevedú cestou odpustenia a prijatia.

KNIHA LÁSKY A VĎAČNOSTI

96-stranový elektronický pracovný zošit, ktorý bude tvojim skvelým spoločníkom na ceste lásky a vďačnosti.

MEDITÁCIE, AUDIO NAHRÁVKY, CVIČENIA

Mnohé výzvy sú obohatené o meditácie, audio nahrávky o Cnostiach ľudskosti či praktické cvičenia.

V POHODLÍ DOMOVA A VO VLASTNOM TEMPE

VÝSLEDOK POCÍTIŠ TY I TVOJI NAJBLIŽŠÍ

POSILNENIE SEBA A UZDRAVENIE VZŤAHOV

Čakajú ťa cvičenia všímavosti (mindfulness), A-HA momenty, rôzne cvičenia a techniky pre posilnenie vďačnosti, vďaka ktorým sa budeš cítiť viac v pohode so svojim životom. Mnohí účastníci výzvy sa zhodli: "Výzva ma naučila byť vďačným/ou za zázraky každodenného života".

Ak sa rozhodneš prijať túto výzvu,
priprav sa na zmenu svojho života k lepšiemu.

Výzva je otvorená pre každého, kto sa chce cítiť lepšie a zároveň má túžbu posilniť svoje mentálne a emocionálne zdravie. Je to nástroj, ktorý nám pomáha znovu sa nadýchnuť života a obnoviť zdroje radosti a vďačnosti. 

Otvor svoje srdce, príjmy svoje životné skúšky a výzvy. Pusti všetko zaťažujúce a nepotrebné. Začni žiť život v ľahkosti, radosti a jednoduchosti. Prines do svojho života pokoj, šťastie a lásku. Sú to tie najsilnejšie zdroje pre uzdravenie tela, mysle i duše.

V roku 2016 sme začínali výzvu s FB skupinou približne 100 ľudí a jednoduchými príspevkami vďačnosti. Od vtedy ju absolvovali ďalšie desiatky účastníkov. Dnes ti vo výzve prinášame omnoho viac pomôcok pre jej zvládnutie.

Uži si nádhernú cestu lásky a vďačnosti! Uzdrav seba i svoje vzťahy s ostatnými!

Tvoja investícia predstavuje 0,54 € / deň.
Výzva ti do života prinesie zaručene omnoho viac. Priprav sa na zmenu života k lepšiemu.

"ČO MI DALA VÝZVA?", SLOVAMI JEJ ABSOLVENTOV

Eva-1
Tinka, toto sú super otázočky na zamyslenie. Pravda, často nás robí niekto, alebo niečo šťastným, no odkiaľ to šťastie vychádza? Je to ukryté v nás TRUE SOURCE (skutočnom zdroji). Ďakujem za tieto kroky uvedomenia.
Eva GustafssonFitness a výživová poradkyňa
avatar-zena
Ďakujem za túto výzvu. Určite mi dala silu ďakovať ešte viac za život, ľudia sú milší, som pokojnejšia, všímam si viac krás vôkol seba, viac sa venovať sebe, byť trpezlivejšia. Je toho určite viac. Možno som nemala moc času to dodržiavať sto percent, ale vždy keď sa dalo som tieto výzvy robila. A čoho som sa zbavila? Som šťastnejší človek určite a vidím ako ľudí vytáča, keď ste šťastný a určite moja láska pomáha aj iným sa zmeniť. Lebo nič čo dáme človeku neostane bez povšimnutia. Takže láska vo všetkom. Ďakujem, bude mi to chýbať. Zvykla som si každé ráno pozrieť aká je výzva dňa.
Ivana Zoe Belušková
anna_1
Tak teda na jasné otázky vyplávali jasné odpovede…Som úprimná sama k sebe a preto ma asi najprv prekvapili slová ktoré „zo mňa vyšli“ ale fakt nič lepšie sa mi nemohlo stať – ďakujem za vedenie Tinka.
Anna SchlosserováPosunková tlmočníčka a nezávislá poslankyňa MsÚ Poprad
avatar-zena
Som na začiatku výzvy - 2. deň. a som prekvapená, teším sa pokračovať…cieľ však musí byť jasný. Ukončiť to poctivo a poctivo pracovať na tejto výzve. ĎAKUJEM. Vnímam zmeny už teraz!
Erika
juliana_1
Mne výzva pozitívne vzala zbytočné myšlienky všetko riešiť a oslobodila som sa od toho, aj keď som ešte len na začiatku osvojovania si. Takisto som sa naučila meniť negatívne myšlienky na pozitívne a byť stále vďačná, lebo mám v živote toho tak veľa. Tiež som nebola na 100 % zapojená, ale aj tak som sa tešila na každú výzvu a skúšala som ju zrealizovať. Kľudne by som si ju znova zopakovala. Naštartovalo ma to aj k ďalším knihám o sebarozvoji s malými úlohami.
Juliana Vanková
avatar-zena
Nestihla som všetko na 100 % a ešte som sa úplne nedostala na koniec výzvy, ale pripomenula mi niečo, na čo som pomaly zabúdala. A to, byť vďačná za každý okamih, aj za maličkosti, pozerať na svet a ľudí inými očami, všímať si okolo seba to dobré a pekné, niekedy stačí len zmeniť uhol pohľadu, aby bol život lepší, krajší a šťastnejší. Ďakujem.
Želmíra Brošková
jozef_1
Ďakujem Tina, super jazda, počas ktorej som začal tvoriť úžasnú vec. Vďačnosť mi priniesla viac hlbokých nádychov a výdychov a čoraz častejšie sa vnímam v prítomnosti.
Jozef ŠmálTvorca ahaHier (www.zivotjehra.sk). Výzvu absolvoval v roku 2016 a práve počas nej mu v hlave skrsla myšlienka o ahaHre.

Osobné pozvanie od autorky výzvy Tiny Penxovej

Výzva lásky a vďačnosti vznikla v jednom z mojich najťažších životných období. Dostala som dar, pomocou ktorého som objavila liečivú silu lásky. Zároveň som "na vlastnej koži" spoznala, zažila a precítila liečivú silu vďačnosti. Samozrejme, začať je potrebné vždy od seba a tak to bolo aj u mňa. Odrazom tejto cesty je samotná výzva.

Bol to veľmi silný a uzdravujúci proces, nielen pre mňa, ale aj pre členov mojej rodiny.

Hnev a frustráciu som nahrádzala láskou a vďačnosťou...

Tina_modlitba_V

"Najsilnejšou formou lásky je čestnosť. Najsilnejšou formou čestnosti je byť úprimný/á k samému sebe. Byť úprimný/á k sebe si vyžaduje odvahu, rozhodnosť a lásku.

Odvaha mi dáva silu pozrieť sa na miesta, ktorým sa vyhýbam. Rozhodnosť ma drží od pozerania sa inam a láska zjemňuje pohľad na mňa samotnú. Strach čeliť svojim slabostiam mi zabraňuje byť čestným k sebe samej a rovnako mi bráni vidieť moju skutočnú silu.

Čestnosť umožňuje vidieť a akceptovať moju výnimočnosť rovnako ako aj moje slabosti s uznaním a súcitom. Tým sa môj postoj k sebe zjemní a moja schopnosť pozerať sa na druhých s láskou silnie.", Tina Penxová

V roku 2015 sa mamke náhle zhoršil zdravotný stav. Po tom ako sme sa v roku 2014 nečakane rozlúčili s otcom, vôbec som si nevedela predstaviť, že by mohla z tohto sveta odísť aj mama. I keď otec zomrel náhle, utešovalo ma to, že sme sa "rozišli v dobrom". Náš vzťah bol vždy veľmi láskavý. Vzťah s mamkou bol však iný - od moje puberty sme si rozumeli stále menej a častokrát bola naša komunikácia plná hnevu a frustrácie. Nechcela som, aby sme sa rozišli takto. A tak som sa ponorila do seba a opýtala sa: "Čo môžem pre náš vzťah urobiť? Aká energia je najsilnejšia? Čo mi môže pomôcť vyliečiť seba, môj hnev, frustráciu či nenávisť? Čo môže uzdraviť náš vzťah?"

Po chvíľke ticha prišla odpoveď: "Najsilnejšími liečivými energiami života sú láska a vďačnosť."

Vôbec som si nevedela predstaviť ako mám vysielať lásku a vďačnosť k človeku, na ktorého sa hnevám, človeku, ktorému neviem mnoho vecí odpustiť. Ale dala som tomu šancu a pustila sa na vlnu lásky a vďačnosti, odpustenia a prijatia.

Keď v novembri 2018 odchádzala mamka z tohto sveta, vedela som, že môže. Boli sme pripravené. Náš vzťah posledné obdobie rozkvital láskou. Veľa bolo vypovedaného, staré rany boli uzdravené a mnohé bolo odpustené❤️

Dovoľ si i Ty vykročiť na túto cestu, na cestu lásky a vďačnosti! Vo výzve ti ponúkam v praxi overené odporúčania a techniky pre jej zvádnutie. Prajem Ti, aby si touto cestou kráčal/a v ľahkosti, radosti a jednoduchosti. Dopraj si toľko času, koľko potrebuješ.

Nadýchnime sa života, lásky a vďačnosti! Uzdravme seba, svoje vzťahy a tým aj tento svet!

S láskou, Tina

Toto je posledný krok, ktorý je potrebné vykonať, aby si sa zapojil/a do výzvy.
Zadaj svoje platobné údaje a potvrď platbu.

Po pripísaní úhrady na náš účet ti, na tvoju e-mailovú adresu, zašleme prihlasovacie údaje do online Akadémie Nadýchni sa života®, v ktorej budeš mať výzvu automaticky sprístupnenú.
Skontroluj si, prosím, aj priečinky spam / reklama / hromadná pošta.