Láska zjemňuje pohľad
na samého seba i na iných.

"Najsilnejšou formou čestnosti je byť úprimný/á k samému sebe. Byť úprimným k sebe si vyžaduje odvahu, rozhodnosť a lásku.

Odvaha mi dáva silu pozrieť sa na miesta, ktorým sa vyhýbam. Rozhodnosť ma drží od pozerania sa inam a láska zjemňuje pohľad na mňa samotnú.

Strach čeliť svojim slabostiam mi zabraňuje byť čestným k sebe samej a rovnako mi bráni vidieť moju skutočnú silu.

Čestnosť umožňuje vidieť a akceptovať moju výnimočnosť rovnako ako aj moje slabosti s uznaním a súcitom.  Tým sa môj postoj k sebe zjemní a moja schopnosť pozerať sa na druhých s láskou silnie.

Rozhodneš sa byť láskavo čestný/á k sebe?

ČO ŤA VO VÝZVE ČAKÁ?

V POHODLÍ DOMOVA A VO VLASTNOM TEMPE

30 VÝZIEV, 30 AUDIO, PRACOVNÝ ZOŠIT

VÝSLEDOK POCÍTIŠ TY I TVOJI NAJBLIŽŠÍ

 • Uzdravenie vzťahu so sebou i so svojimi blízkymi
 • 30 (a viac) aktívnych dní na vlne lásky a vďačnosti
  Po zakúpení výzvy získaš prístup ku všetkým jej nástrojom až na dobu 3 mesiacov. 90 dní na vlne lásky a vďačnosti, 3 x 30 dní na posilňovanie nového "dobrozvyku",vytvorí v tvojom živote vlnu šťastia a pokoja. Všetky nástroje z prvého mesiaca vieš opakovane využiť po dobu ďalších 60 dní.
 • 30 audio nahrávok o cnostiach ľudskosti
  Získaš link na audionahrávky o ľudských cnostiach, ktoré môžeš posilniť vo svojom živote. Uzdravíš tým svoje srdce a zlepšíš svoje vzťahy.
 • Špeciálna Kniha lásky a vďačnosti
  Získaš elektronický pracovný zošit (pdf) obsahuje ďalšie motivačné nástroje k splneniu každodennej výzvy. Knihu si môžeš vytlačiť, vpisovať do nej v PC alebo ju vnímať ako motiváciu k splneniu každodennej výzvy.
 • Každý deň e-mailom obdržíš novú výzvu lásky a vďačnosti
  Naučíš sa ďakovať za mnoho krásnych maličkostí v každodennosti, cez lásku púšťať, odpúšťať a liečiť.

Od roku 2016 sa do výzvy zapojilo a svoj život zmenilo už

0
ľudí

Otvor svoje srdce, príjmy svoje životné skúšky a výzvy. Pusti všetko zaťažujúce a nepotrebné. Začni žiť život v ľahkosti, radosti a jednoduchosti. Prines do svojho života pokoj, šťastie a lásku. Sú to tie najsilnejšie zdroje pre uzdravenie tela, mysle i duše.

V roku 2016 sme začínali výzvu s FB skupinou približne 100 ľudí a jednoduchými príspevkami vďačnosti. Dnes máš vo výzve k dispozícii omnoho viac pomôcok pre jej zvládnutie.

Uži si nádhernú cestu lásky a vďačnosti! Uzdrav seba i vzťahy okolo seba!

"ČO MI DALA VÝZVA?", SLOVAMI JEJ ABSOLVENTOV

Tinka, toto sú super otázočky na zamyslenie. Pravda, často nás robí niekto, alebo niečo šťastným, no odkiaľ to šťastie vychádza? Je to ukryté v nás TRUE SOURCE (skutočnom zdroji). Ďakujem za tieto kroky uvedomenia.
Eva GustafssonFitness a výživová poradkyňa
Ďakujem za túto výzvu. Určite mi dala silu ďakovať ešte viac za život, ľudia sú milší, som pokojnejšia, všímam si viac krás vôkol seba, viac sa venovať sebe, byť trpezlivejšia. Je toho určite viac. Možno som nemala moc času to dodržiavať sto percent, ale vždy keď sa dalo som tieto výzvy robila. A čoho som sa zbavila? Som šťastnejší človek určite a vidím ako ľudí vytáča, keď ste šťastný a určite moja láska pomáha aj iným sa zmeniť. Lebo nič čo dáme človeku neostane bez povšimnutia. Takže láska vo všetkom. Ďakujem, bude mi to chýbať. Zvykla som si každé ráno pozrieť aká je výzva dňa.
Ivana Zoe Belušková
Tak teda na jasné otázky vyplávali jasné odpovede…Som úprimná sama k sebe a preto ma asi najprv prekvapili slová ktoré „zo mňa vyšli“ ale fakt nič lepšie sa mi nemohlo stať – ďakujem za vedenie Tinka.
Anna SchlosserováPosunková tlmočníčka a nezávislá poslankyňa MsÚ Poprad
Som na začiatku výzvy - 2. deň. a som prekvapená, teším sa pokračovať…cieľ však musí byť jasný. Ukončiť to poctivo a poctivo pracovať na tejto výzve. ĎAKUJEM. Vnímam zmeny už teraz!
Erika
Mne výzva pozitívne vzala zbytočné myšlienky všetko riešiť a oslobodila som sa od toho, aj keď som ešte len na začiatku osvojovania si. Takisto som sa naučila meniť negatívne myšlienky na pozitívne a byť stále vďačná, lebo mám v živote toho tak veľa. Tiež som nebola na 100 % zapojená, ale aj tak som sa tešila na každú výzvu a skúšala som ju zrealizovať. Kľudne by som si ju znova zopakovala. Naštartovalo ma to aj k ďalším knihám o sebarozvoji s malými úlohami.
Juliana Vanková
Nestihla som všetko na 100 % a ešte som sa úplne nedostala na koniec výzvy, ale pripomenula mi niečo, na čo som pomaly zabúdala. A to, byť vďačná za každý okamih, aj za maličkosti, pozerať na svet a ľudí inými očami, všímať si okolo seba to dobré a pekné, niekedy stačí len zmeniť uhol pohľadu, aby bol život lepší, krajší a šťastnejší. Ďakujem.
Želmíra Brošková
Ďakujem Tina, super jazda, počas ktorej som začal tvoriť úžasnú vec. Vďačnosť mi priniesla viac hlbokých nádychov a výdychov a čoraz častejšie sa vnímam v prítomnosti.
Jozef ŠmálTvorca ahaHier (www.zivotjehra.sk). Výzvu absolvoval v roku 2016 a práve počas nej mu v hlave skrsla myšlienka o ahaHre.

Osobné pozvanie od autorky výzvy Tiny Penxovej

Výzva lásky a vďačnosti vznikla v jednom z mojich najťažších životných období. Dostala som dar, pomocou ktorého som objavila liečivú silu lásky. Zároveň som "na vlastnej koži" spoznala, zažila a precítila liečivú silu vďačnosti. Samozrejme, začať je potrebné vždy od seba a tak to bolo aj u mňa. Odrazom tejto cesty je samotná výzva.

Bol to veľmi silný a uzdravujúci proces, nielen pre mňa, ale aj pre moju mamku a ďalších ľudí z nášho okolia.

V tom období som cítila obrovskú potrebu uzdraviť vzťah medzi mnou a mamkou. Ona bola ťažko chorá a náš vzťah bol plný hnevu a frustrácie.

Hnev a frustráciu som nahrádzala láskou a vďačnosťou...

Tina_modlitba_V

V roku 2015 sa mamke náhle zhoršil zdravotný stav a po strate ocka som si nevedela predstaviť, že by mohla z tohto sveta odísť aj ona. S ockom sme mali krásny vzťah, s mamkou náročný. A tak som sa ponorila do seba a opýtala sa: "Čo môžem urobiť? Aká energia je najsilnejšia? Čo mi môže pomôcť vyliečiť seba, môj hnev a nenávisť voči mamke, čo môže uzdraviť náš vzťah?"

Po chvíľke ticha prišla odpoveď: "Najsilnejšími liečivými energiami života sú láska a vďačnosť."

Vôbec som si nevedela predstaviť ako mám vysielať lásku a vďačnosť k človeku, na ktorého sa hnevám, človeku, ktorému neviem mnoho vecí odpustiť. Ale dala som tomu šancu a niekoľko týždňov som ďakovala len za to, že ma mamka priviedla na tento svet. Ďakovala som vždy, keď som si na ňu spomenula alebo som s ňou hovorila. Po pár týždňoch som bola schopná ďakovať aj za iné, mnohé iné veci. A moje srdce sa opäť otváralo láskou k nej, k sebe, k iným. Náš vzťah sa uzdravil❤️ a nielen to. Stal sa zázrak! Uzdravila sa aj mamka. Otvorili sa dvere nového spoločného života. Života plného súcitu, lásky a pochopenia. 

Keď v novembri 2018 odchádzala z tohto sveta, vedela som, že môže, že som pripravená...znova sme sa ľúbili a mali sme vyrozprávané a spracované všetky staré rany❤️

Dovoľ si vykročiť na nádhernú cestu lásky a vďačnosti! Prajem Ti, aby si touto cestou kráčal/a v ľahkosti, radosti a jednoduchosti. Dopraj si toľko času, koľko potrebuješ.

Nadýchnime sa života, lásky a vďačnosti! Uzdravme seba, svoje vzťahy, tento svet!

S láskou, Tina

Toto je posledný krok, ktorý je potrebné vykonať, aby si sa zapojil/a do kurzu.
Zadaj svoje platobné údaje a potvrď platbu.

Po pripísaní úhrady Ti budú prihlasovacie údaje do výzvy zaslané na Tvoju e-mailovú adresu. Skontroluj si, prosím, aj priečinky spam / reklama / hromadná pošta.

Objednávkový formulár s povinnosťou platby