Hry s dychom

som si zamilovala už ako dieťa

Dýchanie ma fascinuje odmalička a stalo sa mojim poslaním. Verím, že dych je kľúčom k vnútornej rovnováhe a zdraviu. Vo svojom živote som zažila zdravotné ťažkosti spojené s dýchavičnosťou na rôznych úrovniach a to mi postupne otváralo nové obzory v téme zdravého dýchania a jeho funkčnosti.

Tejto téme sa venujem viac ako 20 rokov a postupne sa vzdelávam vo všetkých oblastiach, ktoré zdravé dýchanie ovplyvňujú a sú nim ovplyvňované. A to sa delím s vami.

Vo svojej praxi uprednostňujem holistický prístup vychádzajúci z prepojenia tela, mysle, ducha (emócií). I keď som certifikovaná inštruktorka jogy, jogové techniky (pranayami so zádržami dychu, hlbokými nádychmi a výdychmi, striedavé dýchanie) ťa naučím, až po tom ako úspešne zvládneš základy zdravého dýchania a práce s dychom :-).

Špecializujem sa na znovuobnovenie správnej funkčnosti dýchania - nastavenie správneho dychového vzorca, zvládanie dýchavičnosti a uzdravovanie tela. Naučím ťa ako prežívať v živote radosť a spokojnosť, zlepšiť si držanie tela i pružnosť tela, či ako uvoľniť emočné a fyzické toxíny, nielen za pomoci dychu. 

PRAX

VZDELANIE

  • Registrovaný športový odborník
  • Akreditovaná lektorka jogy a zdravého držania tela
  • Akreditovaná lektorka Yin jogy a Fasciálneho strečingu
  • Absolventka kurzov a workshopov Aromaterapie a Stres manažementu
  • Access Bars Terapeut
  • Absolventka kurzu Pránadi I.
  • Absolventka vzdelávacieho procesu Spa Manager for Spa by L'Occitane a absolventka masážnych terapii a rituálnych postupov Spa by L'Occitane
  • Absolventka PowerTraining-u
  • Akreditovaná kozmetická poradkyňa
Tina_Penxova

Moja vízia...

"Môj najcennejší dar je môj dych a môj život.

Môj najcennejší talent je schopnosť prebudiť v tebe vášeň, chuť a odvahu pre zmenu v živote.

Moja vízia je naučiť zdravo dýchať tých, ktorí si cenia život a sú rozhodnutí k nemu pristupovať vedome a zodpovedne."

MOJA FILOZOFIA

Dýchanie je najcennejším darom života!
Všetko živé na Zemi dýcha a k životu potrebuje najmä vodu a kyslík.

Zdravé dýchanie je kľúčom k zdraviu i vnútornej rovnováhe a ja sa teším, že túto skúsenosť môžem priniesť i tebe.

Verím, že životným poslaním nás všetkým je objaviť čistú lásku, ľahkosť bytia, radosť, úprimnosť a čestnosť. Každý svojim spôsobom, za pomoci svojho nástroja, každý prostredníctvom inej činnosti a iných zážitkov.

Z osobných i pracovným skúsenosti viem, že jedným z týchto nástrojom je dýchanie - je dokonalým zrkadlom toho, čo prežívame a cítime, no zároveň JE DOKONALÝM POMOCNÍKOM pre zmenu k lepšiemu.
Zdravé dýchanie nám umožňuje spojiť sa so sebou na fyzickej, mentálnej i duševnej úrovni. Dych je odvaha, dych je láska, dych je zdravie, dych je pokoj, dych je život...

Toto je posledný krok, ktorý je potrebné vykonať, aby si sa zapojil/a do kurzu.
Zadaj svoje platobné údaje a potvrď platbu. Prihlasovacie údaje do kurzu nájdeš v maily. Skontroluj si, prosím, aj priečinky spam / reklama / hromadná pošta.
Po pripísaní úhrady Ťa budem (najneskôr do 48 hodín) kontaktovať za účelom dohodnutia termínu konzultácie.

Objednávkový formulár s povinnosťou platby