O čom je náš seminár Podstata ukrytá vo vnútri s RNDr. Monikou Kašovou

pat-elementov

Slovami RNDr. Moniky Kašovej…

„Narodili sme sa pre život a zdravie, nie pre chorobu. Telo je v prirodzenom stave samoregulácie (homeostázy). To ako prežívame svoj život, aké gény využívame, to ovplyvňuje tak vnemové, fyzické , mentálne, emocionálne prežitky či pocity túžby.

To, v čom sa to odohráva je vedomie a to žiadnu formu nemá, teda nemá to ani miesto v priestore a čase. Ak vedomie neexistuje v časopriestore, zhmotňuje sa prostredníctvom tela a vesmíru. Telo je tvorené génmi, ktoré tvoria telo i mozog. Gény sú tvarované prostredníctvom rodičov, ich predkov a prostredia v ktorom žijú. Aktivita vedomia je každá myšlienka, pocit, vedomosť, vnem prostredie, jedlo, všetko čo do tela dávame, čo vylučujeme, zmyslové vnímanie, jeho dostatok či nedostatok neustále ovplyvňuje naše gény. Reguluje aktivitu génov i mozgu.

Myseľ je podmienená prostredím. Vo výsledku je na jednej strane sféry emócií strach a na druhej láska. Láska je spojená so životom, strach je rozdelenie, analýza. Práve strach dáva prostredie vzniku všetkým disfunkčným odvetviam, ktoré narúšajú samoreguláciu. Najprv vznikne diskomfort a ten neskôr vyústi do takého stavu deštrukcie tela, ktorý niektorí nazývame choroba…

Seminár dá účastníkovi možnosť naučiť sa byť svedkom svojich ranných pocitov, emócií, génov ako aj cez vedomie vnímať svoje okolie, tak živé ako i neživé. V tomto seminári je cieľom zamerať sa na jednu špecifickú rovinu vnímania a to miešanie esenciálnych olejov pre jednotlivca, na základe vnímania jeho nerovnováhy podobne ako keď sme boli deti.

Teda zvolili sme najmä (ale nielen) túto formu vzdelávania ako pre ne – deti. Deti reagujú na reč tela, sledujú pohyby očí, výraz a črty tváre, mimiku, gestá na úrovni pocitov, čuchu, chutí, hmatu a nie slova.“

Viac o súbore seminárov PODSTATA UKRYTÁ VO VNÚTRI sa dočítaš TU >>> ZAČÍNAME 7. 5. 2020 o 15:00

O lektorke seminára RNDr. Monike Kaššovej

Prácu Moniky Kašovej môžeš vidieť najmä vo facebookových skupinách:

Kontaktovať ju môžeš e-mailom alebo telefonicky 0917 647 404.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania tohto komentáru. Zásady spracovania osobných údajov