Pokojná myseľ

a otvorené srdce

ZÁŽITKOVÁ PREDNÁŠKA s rôznymi cvičeniami na stíšenie mysle.

Je veľa spôsobov, ako si utíšiť myseľ a otvoriť si srdce. Rada Vám predstavím niektoré z nich, aby ste sa naučili dostať sa do stavu pokoja a ticha kedykoľvek to budete potrebovať.

Taktiež by som Vám rada urobila ukážku, ako je možné odstrániť si rôzne blokády, nezdravé a nefunkčné presvedčenia a programy z Vašej mysle. Pokiaľ ste pripravení, tak je tu spôsob, ako sa posúvať ďalej a v súlade s Vašou dušou.

Ľudia skôr uveria tomu, čo je zložité, ako tomu, čo je jednoduché. No v skutočnosti je to všetko jednoduchšie, ako si myslíme. Pochopíte, ako tento princíp funguje a potom sa budete môcť sami rozhodnúť a pracovať s ním. Ja ho používam už viac ako dva roky na koučingových stretnutiach s klientmi a pri terapiách. Účinky sú rýchle a hlboké. Vie sa to naučiť absolútne každý.

Mojim zámerom je, odovzdať tieto informácie čo najväčšiemu počtu ľudí. Je potrebné, aby ľudia vedeli, že sa nemusia trápiť, a že z utrpenia existuje cesta von.

Prednáška je "ochutnávkou" toho, čo učím klientov na mojich tréningoch. Hneď na ďalší deň v sobotu 30. 5. 2020 od 14,45h do 19:00 h budem robiť tréning pod názvom Úspešná zmena života, na ktorý sa môžete prihlásiť v prípade, že Vás témy na prednáške zaujali a ste odhodlaní urobiť zmenu vo svojom živote.
Viac informácií o tréningu>>

Janka Vnuková

Janka_terapia_laskou

Na prednášku je potrebné sa dostaviť najneskôr o 17,15h.

Cena: 15 €/osoba
Prosím, nahláste vopred svoju účasť SMS-kou na telefónnom čisle 0903 266 412.
Počet miest je obmedzený.

Ak sa zúčastníte prednášky a rozhodnete sa absolvovať na druhý deň tréning, získate na tréning zľavu 8 €. Viac sa dozviete v cenníku na stránke o tréningu.

Teším sa na Vás,
Janka