Odporúčania klientov

Som vďačná za dar, ktorý mi život dal - pomáhať iným žiť lepší a zdravší život.
Ďakujem za vašu dôveru, Dýchači!
Zdieľanie je základným princípom spolupráce a spolupatričnosti.
Prečítaj si odporúčania tých, ktorí si dopriali priestor objaviť silu a čaro dychu...
Ďakujem tým, ktorí sa delia o zážitky spojené so zdravým dýchaním a tak otvárajú neznáme dvere zdravého vedomého dýchania mnohým ďalším.

Chcem sa Ti veľmi pekne poďakovať za techniku, ktorú si mi zozdieľala na požiadanie, pretože som prekonávala COVID a bojovala som s ťažkým dýchaním. Neverila som, že tak málo stačí…urobiť jednu techniku a pritom pozorovať dych. Ukľudňuje ma to, ale musím sa vedieť uvoľniť a sústrediť len na seba a dýchanie. Táto technika pomohla aj mne aj môjmu manželovi, keď sme si líhali na spánok a chytil nás kašeľ. Obaja sme si ľahli na brucho a robili sme dýchacie cvičenie ako si mi to ukázala. 5 min. na jednej a 5 min. na druhej strane. Druhú stranu si už ani nepamätám, lebo som zaspala. Okrem toho, že to uvoľnilo dýchanie, tak ma to aj uspalo 🙂 a spala som celú noc. Teraz, keď už som zdravá, tak sa snažím zoznamovať s dychom a pozorovať ho hlavne vo vypätých situáciách, pretože som týmto pochopila o čom hovoríš s takým nadšením. Ja som doposiaľ túto skúsenosť nemala, ale zato som pozorne načúvala a teraz sa to učím a snažím ďalej dostať do každodennosti, ako ty hovoríš 🙂 A možno budem aj ja raz taká pokojná a vyrovnaná ako TY. Ešte raz veľká vďaka. Verím, že táto moja skúsenosť pomôže otvoriť oči aj ďalším, ktorí možno nemajú odvahu alebo neveria.
Mirka DovalovskáAbsolventka Terapie dychom
Tinka je jeden z najvzácnejších ľudí, ktorí mi prišli do vesmíru, a myslím, že práve včas. Na svojich prednáškach, workshopoch a na kurze Nadýchni sa života mi ukázala celkom nový pohľad na dych, na orgány v tele a ako je všetko jedno s druhým prepojené - s našou životnou energiou, emóciami, mysľou a najmä, ako vie jedna oblasť potiahnuť inú, keď práve zažíva neľahké obdobie. Je mi cťou byť v jej Klube vedomého zdravia. Tinka neustále na sebe maká a svojimi aktivitami ozdravuje svet. A za to jej patrí moja veľká vďaka.
(e)Lenka VargováManazujmehravo.sk / konzultant pre krásny, moderný a funkčný web a absolventka 10-týždňového kurzu "Nadýchni sa života"
Kurz dýchania mi dal veľmi veľa. Kurz sme absolvovali spoločne s manželom. Dnes všetci žijeme veľmi rýchlo a pod veľkým tlakom. V tom tempe života zabúdame na seba. Stále sú na prvom mieste rodina, deti, práca, krúžky a pod. Keď sa nám s manželom po 10 rokoch podarilo otehotnieť, začala som chodiť na tehotenskú jogu k Tinke, môj pôrod bol úžasný a nezabudnuteľný. Vďaka technike dýchania som ho zvládla úžasne bez nastrihnutia. To bol dôvod prečo som povedala že jej kurz dýchania absolvujeme cela rodinka. Tak sa aj stalo. Take jednoduché si povieme, veď dýchať vie každý.... ale opak je pravdou. Môj dych bol rýchly a plytký a práve Tinka mi ukázala správne techniky, ako dýchať keď sme v strese, ak nás niekto nahnevá, či pri športe. Naučili sme sa pozdrav slnku, bližšie sme spoznali súvis orgánov tela v jednotlivých mesiacoch, no písala by som ešte veľmi veľa. Po jej hodinách sme sa stále domov vracali ako v siedmom nebi, naštartovaní, oddýchnutí, veselí i o niečo múdrejší. Tinka nam ukázala ako nosiť maličkú, ako držať správne telo, aby netrpeli záťažou kĺby a aby sme sebe i nášmu telu pomohli. Chcete sa aj vy cítiť plný energie, pohody a úsmevu 🙂 Navštívte kurz dýchania s Tinkou. Určite odporúčam. Po jej technike dýchania a pozdravu slnku je zo mna spokojná maminka. Mne viac netreba, ja by som toto odporúčala učiť už deti v našich školách.
Radka KrafčíkováAbsolventka 10-týždňového kurzu "Nadýchni sa života"
Spolupráca s Vami mi dala veľa praktických rád, ktoré sa snažím využívať vo svojom živote. Najskôr z Vášho rozhovoru so S. Sobolovou ako pozorovať svoj dych, ako netlačiť na seba, cvičiť Haaaa. Vygooglila som si tiež DeepEn - zdravé dýchanie, je tam veľa zaujímavých vecí. A s tým súvisí aj workshop ohľadom úzkostí, kde som sa naučila ako veľmi veľa vecí ako zvládať úzkosť. Tiež bolo fajn zdieľanie druhých a Tinkine osobné skúsenosti zo života a k téme, ktorú s nami práve preberala. Takže naozaj veľké ďakujem a určite môžem len a len odporučiť, Tinka rozhodne vie o čom hovorí a snaží sa ísť do hĺbky a zodpovedať na všetky otázky.
AndreaAbsolventka praktického online workshopu "Rozdýchaj stres a úzkosti"
Prvého worshopu zdravého dýchania som sa zúčastnila v júni v Bratislave a bola som príjemne prekvapená, aký výrazný vplyv má zdravé dýchanie na jednotlivé oblasti nášho života, nielen na fyzické telo, ale aj duševný rozvoj. Celý workshop sa niesol v pohodovej atmosfére (od začiatku som mala pocit, že relaxujem). Lektorka Tina nás naučila ako sa dýcha správne „zdravo“ a ako vieme využiť svoj dych na maximum. Čo mi osobne veľmi pomohlo bolo to, že sme si na živom tréningu ukázali ako sa vďaka použitiu správnych techník dýchania môžeme kedykoľvek počas dňa cítiť oveľa lepšie už za pár minút. Ďakujem
Terézia BreňováSkvelí ľudia s.r.o. a Absolventka workshopu Zdravé dýchanie
TOP po všetkých stránkach - prístup, informácie, cvičenia. Som účastníčkou kurzu zdravého dýchania, ale dáva mi to oveľa viac, ako len správne dýchanie. Odporúčam všetkými desiatimi, stojí to za to, ako aj to spoznať Tinu 😉
Petra PenkertSnowSports Club Vysoké Tatry // absolventka 10-týždňového kurzu "Nadýchni sa života"
Ďakujem za workshop plný info a cvičení. Vžila som sa do toho. Doma už cvičíme s dychom. Pomáha nám pomôcka od teba :). Už sa teším na kurz. Vrelo ťa odporúčam ďalej 😍. Nehovoriac o tom, ako si mi v tehotenstve pomohla. 🙏🏻 Teším sa!
Petra RagasOZ Sila rozvoja // absolventka workshopu zdravé dýchanie
Kurz Vedomého dýchania je už za nami... Nádherné miesto, úžasná Tina, nádherný pocit. Naučili sme sa veľa a veľa sa ešte máme učiť. Našla som aspoň na pár momentov to, po čom najviac túžim POKOJ V DUŠI ❤ Ďakujem za všetko,bolo nám skvele.
rodina Ploščicova (1 dospelý + 2 deti)Absolventi 10-týždňového kurzu "Nadýchni sa života"
Nedávno som sa v Martine zúčastnila Tinkinej prednášky o vedomom dýchaní, kde bola jednou z prednášajúcich na Festivale Potenciál ženy. Bola som prekvapená, koľko AHA momentov som počas hodiny prednášania a cvičenia s dychom zažila. Je úžasné, že Tinka prináša tak banálnu a pritom tak zásadnú tému, ktorá nás všetkých ovplyvňuje. Tinka je veľmi milý a optimistický človek a prednáša s láskou. Je vidieť, ako veľmi touto témou žije ❤. Jej workshop veľmi odporúčam všetkým, ktorí majú nejaký zdravotný problém, ale aj tým, ktorí sa chcú pozrieť na tak prirodzenú vec akou je dýchanie z iného uhľa pohľadu, viac sa nad svojím dychom zamyslieť a vďaka tomu niečo vo svojom živote zlepšiť. Ďakujem Tinka za prínosnú hodinu, ktorú som s tebou strávila. Držím ti palce, nech sa ti v tvojom krásnom poslaní darí a nech svojím nadšením prijmeš k vedomému dýchaniu čo najviac ľudí.
Lívia Danningerová LiviDan s.r.o. / Vzťahová numerologička a absolventka prednášky "Nadýchni sa života"
V DeepEn som absolvovala individuálnu terapiu dychom. Doteraz som netušila, ako veľa sa môžme o sebe dozvedieť len pozorovaním dychu. Kde to trochu tlačí, kde je napätie. Tinka, krásne si ma tým previedla. Dychové cvičenie, ktoré si ma naučila som s ľahkosťou zaviedla do každodenného života. Vravela si: “ber to ako hru, hraj sa”. A ja sa hrám 🙂 Za tú dobu boli však aj situácie, kedy išlo do tuhého. Naposledy pred vyše týždňom keď som si zlomila členok. Tá ostrá bolesť, nevoľnosť, čakanie na odvoz, procedúry na urgente…A tak som si sedela a dýchala. Celé sa mi to podarilo ustáť vďaka tvojej technike. Ďakujem Ti
Monika FurstenzellerováDula a Absolventka Terapie dychom
Tinka, je úžasné zisťovať, aké dôležité je pre život správne dýchanie a čo všetko sa dá dýchaním ovplyvniť. Tvoj kurž mi každú hodinu prinesie niečo nové a zaujímavé ohľadom dýchania … s Tebou sú úžasné aj lekcie zdravý chrbát , či Yin joga a meditácie na záver sú úžasné
Andrea MokráAbsolventka 10-týždňového kurzu "Nadýchni sa života"
Ku projektu DeepEn som sa dostal na základe odporúčania od známej. Hodiny boli, od tej prvej, na veľmi profesionálnej úrovni. Bol som prekvapený tým, čo správne dýchanie v kombinácii s jogou dokážu, zlepšilo sa mi držanie tela aj jeho sila a pružnosť a tak isto som sa naučil používať techniky dýchania, ktoré mi dennodenne pomáhaju zvládať akékoľvek situácie oveľa lepšie. Môžem len odporučiť.
Ján SvitanaGraphic Designer a absolvent 10-týždňového kurzu "Nadýchni sa života"
Po prednáške o vedomom dýchaní (apríl 2017) sa môj život zmenil. Moje WOW momenty: – zistenie, že v dnešnej rýchlej dobe dokážem vypnúť stovky myšlienok a nepociťovať tlak – vedieť “rozdýchať ” niekedy na prvý pohľad náročné situácie a sprítomniť sa – a pre môj život najcennejšie, zbavila som sa po rokoch migrény (bolesti hlavy som mávala už od základnej školy) Používam len minimum z cvičení s dychom a je to pre mňa obrovským naplnením. Svoj dych pozorujem do teraz a chcem sa za to všetko zo srdca poďakovať Tinke
DáškaAbsolventka workshopu Zdravé dýchanie