Ako postupovať pri rezervácii a vysielaní online služieb

1531x0

online rezervacia-2

Aj keď som sa dlhšie obdobie pohrávala s myšlienkou poskytovania online služieb, nečakala som, že to príde takto a tak rýchlo. Ale je to v poriadku. Koronavírus nás uzavrel v domácnostiach, no dáva nám možnosť tvoriť nové, dokončovať dlho odkladané. Snažím sa tejto situácii prispôsobovať ako sa len dá. Maj so mnou trpezlivosť!

  1. Zvoľ si službu z našej ponuky, kde postupne nájdeš všetky naše online lekcie, kurzy, individuálne služby.
  2. V prípade online vysielaní NAŽIVO sa rezervačný systém uzatvára 60 min. pred začiatkom akcie.
  3. Úhradu za služby vykonáš ONLINE platbou priamo v našom rezervačnom systéme.
  4. Online akcie naživo budú prebiehať cez bezplatnú platformu ZOOM. Tú si potrebuješ pred prvým stretnutím stiahnuť do PC, tabletu alebo počítača. Urobiť tak môžeš tu: https://zoom.us/(je zdarma).
  5. Pred online akciou Ti emailom pošleme link na akciu, cez ktorý sa priamo prihlásiš do ZOOM zóny. V emaily nájdeš okrem prihlasovacieho linku aj info o tom, čo je potrebné si na lekciu pripraviť. Samozrejme podložka, deka a nejaký vankúšik sa vždy zídu.
  6. Pri prihlásení sa do ZOOM cez PC potvrď hlášku “Join with Computer Audio”. Ak sa prihlasuješ cez telefóne “Join with Phone Audio” (aby sme sa navzájom počuli).
  7. Ja budem online vždy najneskôr 20 minút pred začatím online akcie. Prosím, prihlás sa tiež aspoň o 10 minút skôr, aby sme mohli doladiť technické veci, ak bude potrebné. Ďakujem!

Táto nová situácia je pre nás všetkých náročná a preto je vzájomná podpora omnoho dôležitejšia ako kedykoľvek predtým.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania tohto komentáru. Zásady spracovania osobných údajov