Ako zvládať úzkosti,

stres, paniku

Online webinár vysielame o:

Praktický interaktívny online workshop na tému
"Ako zvládať úzkosti, tetanické a panické záchvaty a stres (nielen) za pomoci  zdravého dýchania".
Naučíš sa ako tieto stavy zvládať i to ako im predchádzať!

Máš skúsenosť s:

 • s dýchavičnosťou?
 • úzkosťou alebo tetániou?
 • nadmernou hladinou stresu?

Nauč sa tieto situácie zvládať!
Získaj techniky, tipy a triky ako rozdýchať tieto stavy a zlepšiť svoj celkový zdravotný stav.

 • búšením srdca?
 • panickými, či tetanickými záchvatmi?
 • syndrómom bielych plášťov?

NAUČ SA ROZDÝCHAŤ STRES, ÚZKOSTI, PANICKÉ A TETANICKÉ ZÁCHVATY - DÁ SA TO!

Zdravé dýchanie naše telo nielen vyživuje, ale aj uzdravuje!

Budeme sa venovať
3 hlavným témam

 • Prečo zažívam stres, úzkosti, ...?
 • Čo mi tieto stavy vyvoláva?
 • Ako zvládať uvedené stavy?
 • Ako im predchádzať a prispieť k vnútornej rovnováhe?
 • Podelím sa o tipy, triky pre zvládanie týchto stavov.
 • Naučím Ťa cvičenia pre zvládanie stresu, úzkostí, búšenia, či paniky...
 • ...a bude priestor aj na otázky

Pridaj sa k nám
v piatok 21. 5. 2021 o 18:30
na praktický interaktívny online workshop.

150 MINÚT

Viac ako 150 minút venujeme práci so stresom a strachmi. Záznam z vysielania máš k dispozícii počas nasledujúcich 5 dní.

ONLINE A NAŽIVO

Stretneme sa na ZOOM. Webinár odporúčam sledovať na PC/NTB, aby bolo pre Teba jednoduchšie zapájať sa do diskusie v čete.

OTÁZKY A ODPOVEDE

Ide o praktický a interaktívny online workshop. Tvoje otázky spojené s touto témou budú zodpovedané v závere vysielania.

OSOBNÉ POZVANIE
od TINY PENXOVEJ, lektorky workshopu

Dych mi učaroval dávno, bola som ešte dieťa. Asi pred 10 rokmi som po prvýkrát zažila panický záchvat. Prišiel nečakane, rýchlo a doviedol moje telo k úplnému kolapsu. Skončila som v nemocnici.

Vďaka výnimočnému prístupu rakúskych lekárov, som pochopila, čo sa stalo. Prinútilo ma to opäť vkĺznuť do dýchania a naučiť sa ho vnímať z iného "nového" pohľadu. Úzkosti a panické záchvaty časom odozneli. Keď sa po srmrti mojich rodičov úzkosti objavili znova, vedela som ako na ne a to strašné búšenie srdca, návaly tepla, obrovský vnútorný stres a napätie, či nechuť do jedla som dokázala rozdýchať za pár minút. Je užasné poznať čaro práce s dyhom! Vďaka tomu som pomohla už mnohým z vás preklenúť náročné životné obdobia.

Tina

Dych je úžasný dar! Dovoľ si objaviť jeho silu, dopraj si spoluprácu s ním a nauč sa ako uvoľniť stres a napätie spôsobujúce úzkosť, paniku, návaly tepla, triašku, nespavosť, či búšenie srdca.

Venuj si čas pre seba a prihlás sa na tento praktický interaktívny online workshop. Nemáš, čo stratiť. Naopak, máš možnosť získať veľmi veľa.  Nadýchni sa života!


ODPORÚČANIA KLIENTOV

Spolupráca s Vami mi dala veľa praktických rád, ktoré sa snažím využívať vo svojom živote. Najskôr z Vášho rozhovoru so S. Sobolovou ako pozorovať svoj dych, ako netlačiť na seba, cvičiť Haaaa. Vygooglila som si tiež DeepEn - zdravé dýchanie, je tam veľa zaujímavých vecí. A s tým súvisí aj workshop ohľadom úzkostí, kde som sa naučila veľmi veľa vecí ako zvládať úzkosť. Tiež bolo fajn zdieľanie druhých a Tinkine osobné skúsenosti zo života a k téme, ktorú s nami práve preberala. Takže naozaj veľké ďakujem a určite môžem len a len odporučiť, Tinka rozhodne vie o čom hovorí a snaží sa ísť do hĺbky a zodpovedať na všetky otázky.
AndreaAbsolventka workshopu Rozdýchaj stres a úzkosti
Tinka je jeden z najvzácnejších ľudí, ktorí mi prišli do vesmíru, a myslím, že práve včas. Na svojich prednáškach, workshopoch a na kurze Nadýchni sa života mi ukázala celkom nový pohľad na dych, na orgány v tele a ako je všetko jedno s druhým prepojené - s našou životnou energiou, emóciami, mysľou a najmä, ako vie jedna oblasť potiahnuť inú, keď práve zažíva neľahké obdobie. Je mi cťou byť v jej Klube vedomého zdravia. Tinka neustále na sebe maká a svojimi aktivitami ozdravuje svet. A za to jej patrí moja veľká vďaka.
(e)Lenka Vargováwebujmehravo.sk / konzultant pre krásny, moderný a funkčný web // Absolventka 10-týždňového kurzu Nadýchni sa života
Ahoj Tinka, musím Ti niečo napísať. V noci som sa zobudila a necítila sa dobre. Strašne mi búšilo srdce, cítila som ako mi v hrudníku bije.... prehadzovala som sa v posteli a stále rovnako... Potom som si spomenula na Teba 😉. Išla som do obývačky a začala dýchať...ako na prvom kurze...niekoľkokrát...samozrejme dlhší výdych...a ono to prešlo...🙏👍...po chvíli búšenie prestalo a mohla som si ísť ľahnúť. Ďakujeeem..
Stanka KarkošiakováAbsolventka Terapií dychom
V DeepEn som absolvovala individuálnu terapiu dychom. Doteraz som netušila, ako veľa sa môžme o sebe dozvedieť len pozorovaním dychu. Kde to trochu tlačí, kde je napätie. Tinka, krásne si ma tým previedla. Dychové cvičenie, ktoré si ma naučila som s ľahkosťou zaviedla do každodenného života. Vravela si: “ber to ako hru, hraj sa”. A ja sa hrám 🙂 Za tú dobu boli však aj situácie, kedy išlo do tuhého. Naposledy pred vyše týždňom keď som si zlomila členok. Tá ostrá bolesť, nevoľnosť, čakanie na odvoz, procedúry na urgente…A tak som si sedela a dýchala. Celé sa mi to podarilo ustáť vďaka tvojej technike. Ďakujem Ti
MonikaAbsolventka Terapie dychom
Chcem sa s vami podeliť o moju prvú skúsenosť s DeepEn zdravé dýchanie. Dlho som váhala, či to vôbec skúsiť, či to má nejaký zmysel a význam vedome pracovať s dychom. Či je až tak dôležité správne dýchanie, veď predsa dych je našou súčasťou od narodenia a čo na ňom ešte môžem zmeniť.? Musím povedať, že ÁNO, je dôležité ako dýcham. Mala som zatiaľ len jednu lekciu, ale určite je čo meniť a učiť sa. Uvedomila som si, že moje dýchanie je plytké. Naozaj ma dýchanie vplyv na našu myseľ a aj telo. Po prvej lekcii som na druhý deň cítila svalovicu na zadku a spodnej strane stehien. Už to bol pre mňa signál, že niečo predsa na tom správnom dýchaní bude a že naozaj stačí málo aby sa začali diať v tele zmeny. Začínam sa učiť správne dýchať 🙂. Chválim aj zakladateľku DeepEn centra - Tinku. Úžasný prístup, vysvetlí, poradí aj mimo lekcií, proste úžasná osôbka. Tinka ĎAKUJEM a teším sa na ďalšie a ďalšie hodiny zdravého dýchania.
Maťa JakubcováAbsolventka Terapii dychom
Chcem sa veľmi pekne poďakovať Tinke za jej rady, pomoc a hlavne navodenie správneho dýchania v akýchkoľvek situáciách, momentálne aj v online prostredí. Na vlastnom tele som zažila, že to, čo propaguje a čomu sa roky venuje skutočne a naozaj funguje. Je skvelá, jej prístup a práca sú úžasné...ja som na začiatku cesty, mám sa ešte veľa čo učiť a teším sa na to...vždy nakopne na správnu cestu...takúto pozitívnu osôbku by som potrebovala mať vedľa seba každý deň 🙂 Ďakujem
Monika BobríkováAbsolventka Terapii dychom
V mojom ťažkom období si bola Tinuš práve tu a ďakujem Ti 🙏 za uzdravenie mojej duše. Mala som možnosť vyskúšať a naučiť sa Sufijské cvičenie. Veľmi silný zážitok...pustila som všetko, čo bolo v tej chvíli potrebné. Sama som si nijako nevedela poradiť. Pracujem na sebe, na vnútornej rovnováhe, láske celý rok a potom prišla veľká rana a ja som bola bezradná a opäť som sa uzavrela, bola som úzkostná, skľúčená a celé zle. Samozrejme technika dýchania sa nedá zabudnúť, chcelo sa len k nej vrátiť a opakovať, len musím sa to naučiť aj bez Teba, moja učiteľka😘 “Ty ukážeš cestu a možnosti a ja už si to musím vyšľapať sama”. Ale som z celého ❤️ vďačná za to čo viem, že Ťa mám aj za to čo nás čaká a bude. A ešte jedn odkaz pre všetkých: "Nič nie je dôležitejšie ako život s vnutorným pokojom a otvoreným srdcom."
Mirka DovalovskáAbsolventka Terapie Dychom
Prvého worshopu zdravého dýchania som sa zúčastnila v júni v Bratislave a bola som príjemne prekvapená, aký výrazný vplyv má zdravé dýchanie na jednotlivé oblasti nášho života, nielen na fyzické telo, ale aj duševný rozvoj. Celý workshop sa niesol v pohodovej atmosfére (od začiatku som mala pocit, že relaxujem). Lektorka Tina nás naučila ako sa dýcha správne „zdravo“ a ako vieme využiť svoj dych na maximum. Čo mi osobne veľmi pomohlo bolo to, že sme si na živom tréningu ukázali ako sa vďaka použitiu správnych techník dýchania môžeme kedykoľvek počas dňa cítiť oveľa lepšie už za pár minút. Ďakujem
Terézia BreňováSkvelí ľudia s.r.o. // Absolventka workshopu Zdravé dýchanie / Zdravé telo / Zdravá myseľ
Po prednáške o vedomom dýchaní (apríl 2017) sa môj život zmenil. Moje WOW momenty: – zistenie, že v dnešnej rýchlej dobe dokážem vypnúť stovky myšlienok a nepociťovať tlak – vedieť “rozdýchať ” niekedy na prvý pohľad náročné situácie a sprítomniť sa – a pre môj život najcennejšie, zbavila som sa po rokoch migrény (bolesti hlavy som mávala už od základnej školy) Používam len minimum z cvičení s dychom a je to pre mňa obrovským naplnením. Svoj dych pozorujem do teraz a chcem sa za to všetko zo srdca poďakovať Tinke
DáškaAbsolventka worskhopu Zdravé dýchanie

Toto je posledný krok, ktorý je potrebné vykonať, aby si sa mohol/mohla zapojiť na praktický online workshop.
Zadaj svoje platobné údaje a potvrď platbu, ďalšie informácie obdržíš mailom.
(Skontroluj si aj hromadnú a nevyžiadanú poštu.)