Posilni vitalitu
a zdravie svojich pľúc

Online webinár vysielame o:

Praktický online workshop zameraný na posilnenie vitality a energie pľúc!

Obsah workshopu:

  • Naučíš sa 2 dychové cvičenia pre posilnenie vitality pľúc.
  • Získaš informácie ako posilniť energiu pľúc v každodennosti nielen za pomoci dýchania.
  • Spoznáš novú hračku - dýchačku, ktorá bude na Slovensku odprezentovaná po prvýkrát. Každý účastník workshopu bude mať možnosť získať tento výnimočný trenažér dýchania za uvádzaciu cenu.
  • Naučíš sa fyzické cvičenia pre uvoľnenie a posilnenie dýchania.
  • V prípade záujmu získaš záznam zo stretnutia.

NAUČ SA ZDRAVO DÝCHAŤ A POSILNI VITALITU A ZDRAVIE SVOJICH PĽÚC!

Zdravé dýchanie naše telo nielen vyživuje, ale aj uzdravuje!

75 MINÚT

60 + 15 minút venujeme informáciám a technikám pre posilnenie pľúc. V prípade záujmu môžeš získať aj záznam z vysielania.

ONLINE A SPOLU

Stretneme sa na ZOOM. Workshop odporúčam sledovať na PC/NTB, aby bolo pre Teba jednoduchšie zapájať sa do diskusie v čete.

OTÁZKY A ODPOVEDE

Ide o praktický a interaktívny online workshop. Tvoje otázky spojené s touto témou budú zodpovedané v závere vysielania.

OSOBNÉ POZVANIE
od TINY PENXOVEJ, lektorky workshopu

Pomáham ľuďom znovu objaviť čaro dychu a vnútornej rovnováhy. Dych je život, život je dych. Dovoľ si životom letieť na vlne ľahkého dychu. Nadýchni sa života! Rada Ti ukážem ako na to.

Som žena, ktorá je dýchaním fascinovaná odmalička, dýchanie je mojim poslaním.
To pochopíš na stretnutí 😉

Som autorka jedinečnej metodiky pre návrat k správnemu dychovému vzorcu, ktorej základ je ukrytý v samovzdelávacom online kurze Dýchaj pre úspech a spoluautorka Pexesa zdravého dýchania a zdravia.

Tina

Verím, že dych je kľúčom k vnútornej rovnováhe a zdraviu. Presvedčila som sa o tom v živote už mnohokrát. Sama som zažila zdravotné ťažkosti a životné skúšky spojené s dýchavičnosťou na rôznych úrovniach – astma, sezónna alergia, úzkosti, panické ataky, bolesti chrbtice, hormonálna nerovnováha, emočné preťaženie, vyhorenie, strata najbližších - dýchanie ma vždy vrátilo späť do rovnováhy.

Venuj si čas pre seba a prihlás sa na tento praktický workshop. Nemáš, čo stratiť. Naopak, máš možnosť získať veľmi veľa.  Nadýchni sa života!


ODPORÚČANIA KLIENTOV

Chcem sa Ti veľmi pekne poďakovať za techniku, ktorú si mi zozdieľala na požiadanie, pretože som prekonávala COVID a bojovala som s ťažkým dýchaním. Neverila som, že tak málo stačí…urobiť jednu techniku a pritom pozorovať dych. Ukľudňuje ma to, ale musím sa vedieť uvoľniť a sústrediť len na seba a dýchanie. Táto technika pomohla aj mne aj môjmu manželovi, keď sme si líhali na spánok a chytil nás kašeľ. Obaja sme si ľahli na brucho a robili sme dýchacie cvičenie ako si mi to ukázala. 5 min. na jednej a 5 min. na druhej strane. Druhú stranu si už ani nepamätám, lebo som zaspala. Okrem toho, že to uvoľnilo dýchanie, tak ma to aj uspalo 🙂 a spala som celú noc. Teraz, keď už som zdravá, tak sa snažím zoznamovať s dychom a pozorovať ho hlavne vo vypätých situáciách, pretože som týmto pochopila o čom hovoríš s takým nadšením. Ja som doposiaľ túto skúsenosť nemala, ale zato som pozorne načúvala a teraz sa to učím a snažím ďalej dostať do každodennosti, ako ty hovoríš 🙂 A možno budem aj ja raz taká pokojná a vyrovnaná ako TY. Ešte raz veľká vďaka. Verím, že táto moja skúsenosť pomôže otvoriť oči aj ďalším, ktorí možno nemajú odvahu alebo neveria.
Mirka Dovalovská
V DeepEn som absolvovala individuálnu terapiu dychom. Doteraz som netušila, ako veľa sa môžme o sebe dozvedieť len pozorovaním dychu. Kde to trochu tlačí, kde je napätie. Tinka, krásne si ma tým previedla. Dychové cvičenie, ktoré si ma naučila som s ľahkosťou zaviedla do každodenného života. Vravela si: “ber to ako hru, hraj sa”. A ja sa hrám 🙂 Za tú dobu boli však aj situácie, kedy išlo do tuhého. Naposledy pred vyše týždňom keď som si zlomila členok. Tá ostrá bolesť, nevoľnosť, čakanie na odvoz, procedúry na urgente…A tak som si sedela a dýchala. Celé sa mi to podarilo ustáť vďaka tvojej technike. Ďakujem Ti
Monika
Tinka je jeden z najvzácnejších ľudí, ktorí mi prišli do vesmíru, a myslím, že práve včas. Na svojich prednáškach, workshopoch a na kurze Nadýchni sa života mi ukázala celkom nový pohľad na dych, na orgány v tele a ako je všetko jedno s druhým prepojené - s našou životnou energiou, emóciami, mysľou a najmä, ako vie jedna oblasť potiahnuť inú, keď práve zažíva neľahké obdobie. Je mi cťou byť v jej Klube vedomého zdravia. Tinka neustále na sebe maká a svojimi aktivitami ozdravuje svet. A za to jej patrí moja veľká vďaka.
(e)Lenka Vargováwebujmehravo.sk / konzultant pre krásny, moderný a funkčný web
Chcem sa veľmi pekne poďakovať Tinke za jej rady, pomoc a hlavne navodenie správneho dýchania v akýchkoľvek situáciách, momentálne aj v online prostredí. Na vlastnom tele som zažila, že to, čo propaguje a čomu sa roky venuje skutočne a naozaj funguje. Je skvelá, jej prístup a práca sú úžasné...ja som na začiatku cesty, mám sa ešte veľa čo učiť a teším sa na to...vždy nakopne na správnu cestu...takúto pozitívnu osôbku by som potrebovala mať vedľa seba každý deň 🙂 Ďakujem
Monika Bobríková

Eva Gustafsson

Vladenka Čechová

Toto je posledný krok, ktorý je potrebné vykonať, aby si sa mohol/mohla zapojiť na praktický online workshop.
Zadaj svoje platobné údaje a potvrď platbu, ďalšie informácie obdržíš mailom.
Pri platbe na splátky je uhraď 1. splátku ihneď a druhú pred začatím nasledujúceho stretnutia.

(Skontroluj si aj hromadnú a nevyžiadanú poštu.)