Uvoľni stres a napätie,

získaj dostatok

životnej energie

Využi možnosť aktívne sa zapojiť do 6-týždňového intenzívneho kurzu, ktorý je zameraný na správny dychový vzorec a zvládanie stresu, strachov, hnevu a frustrácie.

 • Pociťuješ stres, únavu, vyčerpanie?
 • Máš roztrieštenú pozornosť? Nevieš sa sústrediť?
 • Často Ťa bolí hlava, hrudná či krčná chrbtica?
 • Už máš dosť stresu, úzkostí, napätia?

Staň sa jedným z dýchačov!
Využi možnosť zapojiť sa do 6-týždňového intenzívneho skupinového kurzu už dnes. Začíname v stredu 1. 12. 2021 o 18:30!

Nauč sa cvičenia a techniky, ktoré vieš využívať kdekoľvek a kedykoľvek.

Dych - kľúč k naplnenému a šťastnému životu, kľúč k zdraviu!

Dlhopretrvávajúca zvýšená hladina stresu oberá telo o veľké množstvo energie, čo následne spôsobuje nielen psychickú únavu, ale tiež vyčerpanie organizmu. Stres v našom tele zvyšuje hladinu kortizolu a zároveň výrazne mení spôsob nášho dýchania, mení dychový vzorec. Dýchanie sa stáva plytkým a nedostatočným pre organizmus - ďalšia úroveň stresu. Dostáveme sa tvz. bludného kolotoča, ktorý dokáže zastaviť len kolabs alebo vedomá zmena života a životosprávy.

Kyslík predsa potrebuje každá bunka!

Zdravé dýchanie naše telo nielen vyživuje, ale aj uzdravuje!

Čo účasťou v kurze získaš?
6 TÝŽDŇOV VZDELÁVANIA

1.  TÝŽDEŇ (spoločný zoom v stredu 1. 12. 2021 o 18:30 - 20:00)

 • Zmeny v dýchaní nás  upozorňujú na zmeny fyzického, mentálneho i duševného stavu. Spoznaj reč dychu! Dych je veľký učiteľ.

2. TÝŽDEŇ (spoločný zoom v stredu 8. 12. 2021 o 18:30 - 20:00)

 • Základné princípy zdravého dýchania.
 • Techniky pre nápravu dychového vzorca.
 • Cvičenia pre posilnenie hlavných svalov dýchacieho systému.

3. TÝŽDEŇ (spoločný zoom v stredu 15. 12. 2021 o 18:30 - 20:00)

 • Techniky pre zvládanie stresu, hnevu, frustrácie a nadobudnutie vnútornej rovnováhy.
 • Návod ako zvládať úzkosť a paniku.

4. TÝŽDEŇ (spoločný zoom v stredu 29. 12. 2021 o 18:30 - 20:00)

 • Cviky a techniky pre uvoľnenie bolesti chrbtice, nielen za pomoci dychu.

5. TÝZDEŇ (spoločný zoom v stredu 5. 1. 2022 o 18:30 - 20:00)

 • Tipy a triky pre redukciu stresu a napätia.

6. TÝŽDEŇ (spoločný zoom v stredu 12. 1. 2022 o 18:30 - 20:00)

 • Nástroje pre posilnenie fyzickej a mentálnej výkonnosti a celkového zdravia.

Ako účastník kurzu zaručene získaš:

Spoločné ONLINE stretnutia 6 x 90 min

6 online skupinových stretnutí v dĺžke 90 min. a 6 záznamov k dispozícii po ukončení kurzu.

Prístup do uzavretej facebookovej skupiny

Bonusový priestor pre vzájomné zdieľanie, podporu a doplňujúce info k modulom.

Výsledok takmer OKAMŽITE

Pri dodržaní odporúčaných postupov, pocit úľavy zaručený okamžite.

Navyše...

Každý účastník získa obľúbenú
hračku-dýchačku a zľavu na ostatné dychové pomôcky z našej ponuky.

S technikami a cvičeniami, ktoré sa v kurze naučíš:

 • uvoľníš hnev, frustráciu, žiarlivosť, strach, zmätenosť, podráždenosť,...
 • získaš viac pokoja, odvahy, posilníš svoju vnútornú silu
 • rozdýchaš úzkosti, stres i panické ataky
 • posilníš zdravie svojich pľúc
 • získaš viac životnej energie a zlepšíš kvalitu svojho každodenného dýchania a života
 • uvoľníš bolesti chrbtice a posilníš zdravé držanie tela 
 • zlepšíš svoju imunitu a funkčnosť všetkých orgánov, svalov a kostí
 • získaš viac radosti zo života

V konečnom dôsledku si zlepšíš kvalitu života a podporíš dlhovekosť. Hovorím to s absolútnou istotou a presvedčením! Dych je kľúčom k zdraviu!

Ako tento online kurz prebieha?

Predtým ako začneme ...

V prvom maily po registrácii nájdeš úvodné pokyny a link na vyplnenie testu dýchania a zdravotného dotazníka.

Online skupinové stretnutia

Každú stredu o 18:30 sa stretneme na spoločnej 90 minútovej skupinovej lekcii k príslušnému modulu.

Facebooková skupina

Vzájomnú podporu a komunikáciu nám zabezpečí uzavretá facebooková skupina. Účasť v nej nie je povinná, je odporúčaná. Vzájomná podpora je vždy veľmi výživná a motivujúca.

Dychová hračka

V úvode kurzu Ti na adresu uvedenú v objednávke pošleme dychovú hračku, ktorá je skvelým pomocníkom pre zlepšenie dychového vzorca a uvoľnenie napätia.

Vstúp do kurzu a nauč sa vedomú prácu s dychom, telom a mysľou. Uvoľni fyzické, mentálne a psychické napätie. 
Začíname v stedu 1. 12. 2021 o 18:30.

ODPORÚČANIA KLIENTOV

TOP po všetkých stránkach - prístup, informácie, cvičenia. Som účastníčkou kurzu zdravého dýchania, ale dáva mi to oveľa viac, ako len správne dýchanie. Odporúčam všetkými desiatimi, stojí to za to, ako aj to spoznať Tinu! Tinku som spoznala cez esenciálne oleje a od prvého stretnutia som mala pocit, že sme si veľmi sadli. Keď som s ňou zažila Sufijské cvičenie, vedela som, že chcem ísť na kurz dýchania. Nikdy som necvičila jogu, ani sa dýchaniu a dychu nevenovala, takže som nevedela, čo všetko môžem čakať. Kurz a Tina nielenže splnili moje očakávania, ale ich aj predčili. Okrem základov dýchania a toho, ako je dobré dýchať som sa naučila techniky, ktoré často používam keď neviem zaspať, keď potrebujem zrelaxovať, keď neviem, čo a ako ďalej. Keď už naozaj nevládzem, keď mi je ťažko na srdci aj na duši, keď ma bolí hlava, keď mám veľkú trému. Dýchanie a Tina mi otvorili srdce, mám pocit, že sa posúvam pomaly vpred a že som schopná nájsť riešenie. Som viac sama sebou. Nemyslím na to, čo si povedia ostatní, dýcham aj keď prichádza alergia. Dýcham aj keď mám pocit, že moji blízki potrebujú lásku, že ich niečo trápi. Mám pocit, že viem lepšie pracovať s mojimi myšlienkami a že zrazu všetko dáva zmysel. Poviete si že toto všetko v kurze dýchania? Nooo, je toho viac. Aj správnym držaním tela a chrbta sa mi uľavili bolesti hlavy, schudla som 8 kg (samozrejme aj s inými zmenami) a veľa z cvičení odovzdávam ďalej našim deťom, s ktorými cvičím. Kurz dýchania s Tinkou mi zmenil život a môj pohľad naň. Ďakujem ❤
Petra PenkertSnowSports Club Vysoké Tatry // absolventka 10-týždňového kurzu "Nadýchni sa života"
Marianka_k
Kurz zdravého dýchania vrelo odporúčam. Mne to pomohlo zvládať stresové situácie a úzkostné stavy oveľa lepšie. Dokonca by som mohla povedať úzkosť sem tam ešte objaví, ale v drvivej väčšine aj rýchlo odznie. A samozrejme, že pri tom dýcham technikami aké som sa naučila na kurze. A rozdýchanie ráno a večer ostane súčasťou môjho života už natrvalo. Už to robím vlastne automaticky ako si ľahnem. Takže ďakujem a odporúčam.
Marianna KrajčíkováAbsolventka 10-týždňového kurzu "Nadýchni sa života"
avatar-zena
Veľmi pekne Ti ďakujem Tinka za vynikajúce konzultácie, ktoré mi otvorili nový vesmír. 🙂 Dozvedela som sa veľmi veľa nových informácii o dychu a technikách, o ktorých som doteraz ani len netušila. Už po krátkom čase som pocítila blahodárne účinky na mojom tele. Teším sa na ich ďalšie objavovanie a zdokonaľovanie. Tvoje konzultácie ma posunuli ďalej nielen v oblasti dýchania, ale celkového zdravého životného štýlu. Spolupráca s tebou je neskutočne obohacujúca a z celého srdca ju odporúčam vyskúšať aj ostatným. Ďakujem Ti, že som sa konečne poriadne nadýchla!"
Andrea Schultewww.nemcinovo.sk // absolventka základného balíka techník zdravého dýchania
avatar-zena
...sú dni všedné a dni sviatočné....ĎAKUJEM, za stretnutie, ktoré zo všedného štvrtka urobilo SVIATOK...tak málo - vybehnúť za ,,bránu" svojho domu, ale tak veľa pre moje JA...no a odvtedy DÝCHAM, dýcham a dýcham a čudujem sa, čo všetko objavujem a sem tam urobím KUK na príspevky od DeepEn...a som opäť vďačná, že som to stretnutie (na poslednú chvíľu) v tom Poprade stihla naživo. Tinka, prajem veľa DÝCHAČOV, ktorí na svojej ceste ,,zablúdia" k Tebe, tak ako ja, ktorých naštartuješ, usmerníš, ľudsky oslovíš a len tak predýchaš k ďalším výzvam...:) Pozrela som si video o Tvojom príchode do BA, maličkostiach i veľkých veciach, na ktoré si sa podujala, a som sa tak úprimne i potešila, že si sa dobre rozbehla...☀...aj keď sme sa stretli iba raz, mala som i mám pocit, že to, čo robíš, robíš dobre - srdcom a s láskou... Veľa slov...tak už len zopár na záver...začína nový školský rok, určite pre mňa veľa výziev, no i zakopnutí (tetania sa možno opäť prihlási he-he), no a rada by som absolvovala nejakú ďalšiu online konzultáciu/terapiu...pri poslednom (teda jedinom) stretnutí si si určite poznačila moje pre a proti, tak Ťa chcem poprosiť o usmernenie - radu, čo ešte ďalej by som mohla u Teba absolvovať. Ďakujem a teším sa!
Jana Smoroňováučiteľka ZŠ // po absolvovaní Úvodnej terapie dychom
patricia_stykova
Zapracovať na zdravom dýchaní som sa rozhodla pre dlhodobé pociťovanie stresu v práci i mimo nej. Mojím očakávaním bolo zvoľniť dýchanie a tým aj spôsob svojho života. V práci s dychom sa považujem za začiatočníka, no pri praktizovaní dychových techník v konkrétnych situáciách (stres, bolesť v tele) pociťujem, že to naozaj "funguje". Príjemným poznaním pre mňa bolo spojenie správneho dýchania s cvičením na správne držanie tela. Spolupráca s pani Penxovou bola veľkým potešením, jej nadštandardne ústretový prístup sa nedá oceniť. Odporúčam každému prísť na čaro správneho dýchania ako ceste k spokojnejšiemu zajtrajšku, sama budem rada pokračovať v začatej spolupráci.
Paťaúradníčka // absolventka individuálnych terapií a základného balíka služieb
Tina_portret_V

OSOBNÉ POZVANIE
od TINY PENXOVEJ,

Neukracuj sa dobrovoľne o najkrajší dar života! Neskracuj si život plytkým a nesprávnym dýchaním! Zastav sa, zober život do vlastných rúk a dovoľ si "Nadýchnuť sa života"! Na svoj dych sa môžeš spoľahnúť 24/7, postačí keď mu dovolíš plynúť v ľahkosti.

Odhaľ kľúč k zdraviu a naplnenému životu, kľúč k vnútornej rovnováhe, kľúč k úspechu, pokoju a koncentrácii.

Stojím za kvalitou kurzu a nástrojov, ktoré získaš. Ak si z kurzu nič neodnesieš a budeš mať pocit, že to bola strata času, vrátim Ti Tvoju investíciu.


Dôveruj svojmu vnútornému liečiteľovi, svojmu dychu.

Toto je posledný krok, ktorý je potrebné vykonať, aby si sa zapojil/a do kurzu.
Zadaj svoje platobné údaje a potvrď platbu. Po prijatí platby odo mňa obdrží prvý informačný e-mail s linkom na prvé ZOOM stretnutie. 
Skontroluj si, prosím, aj priečinky spam / reklama / hromadná pošta.

Objednávam si kurz s povinnosťou platby