Prajem Ti úspešný a šťastný rok 2021

924x0
Prajem Ti úspešný, šťastný, láskou, radosťou, pokojom a zdravím naplnený rok 2021.
Rok 2020 bol pre mnohých z nás veľmi náročný. Prišli sme o istoty, museli sme vystúpiť z našej komfortnej zóny, ponoriť sa do svojich hĺbok, strachov, do svojej temnoty. Mnohí sme boli situáciou donútení pustiť to, čo sme dlho tvorili a čo malo určité obdobie nášho života pre nás veľmi silný a hlboký význam.

Tak to bolo aj v mojom živote. DeepEn – centrum zdravého dýchania v Poprade, ktoré sme s láskou vytvorili v závere roka 2017 pre všetkých, ktorí sa chceli venovať zdravému dýchaniu, zdravému telu a pokojnej mysli, je zatvorené. Presťahovala som sa a Vianoce i Silvester som prežila v tichu a v online spojení s mojimi najbližšími. Bola to nová a veľmi silná skúsenosť, no som za ňu nesmierne vďačná. Posilnila ma pre rok 2021 a pre môj ďalší život.

Tento rok nám však priniesol aj veľa pozitívneho. V mnohých rodinách nastalo zmierenie, prečistili sa vzťahy – sú plnohodnotnejšie, láskavejšie alebo naopak zanikli. Naučili sme sa fungovať inak, objavovali sme nové možnosti fungovania v každodennosti. Spoznali sme svoju vnútornú silu a svoje schopnosti. Mnohí sme sa zamerali na posilnenie zdravia alebo sme trávili v prírode omnoho viac času ako doposiaľ. Viac sme si začali vážiť tie krásne a dôležité maličkosti každodennosti.

Aj v DeepEn sa toho udialo veľa. Zavretie centra mi otvorilo dvere do online sveta, ktorému som sa dlho bránila. Dnes majú všetci záujemcovia o zdravé dýchanie a vnútornú rovnováhu k dispozícii už dva online kurzy Dýchaj pre úspech a Výzvu lásky a vďačnosti.

Na online konzultáciach, lekciách zdravého tela a pokojnej mysle, terapiach dychom naďalej pomáham tým, ktorí to potrebujú a chcú vedome pracovať na zlepšení svojho zdravia v každodennosti. Veľmi sa teším, že som našla spôsob ako pokračovať v tom, čo ma nesmierne baví a napĺňa a čo pomáha iným zlepšovať ich kvalitu života. Ďakujem aj za vašu dôveru.

Som presvedčená, že rok 2020 nás (mnohých) priviedol k väčšej pokore, láske, vzájomnej spolupatričnosti, úcte k životu a vďačnosti v každodennosti.

POĎAKUJME ROKU 2020 ZA VŠETKY „NIE“ a posilnení vstúpme do ÚSPECHU, VÝZIEV A ZMIEN ROKU 2021.

Pozývam Ťa do spoločného tvorenia krásneho, zdravého a úspešného roku 2021!

1. DARČEK PRE TEBA

Na úvod tohto roka sa chcem s Tebou podeliť o jednu moju pomôcku – HARMÓNIA V KRUHU ŽIVOTA, ktorá je súčasťou môjho života už niekoľko rokov. Jej úvodnú časť som získala od I CAN Academy – je súčasťou ich úžasných Motivačných diárov (mimochodom v diáry Srdce ženy 2021 nájdeš aj príspevok odo mňa).  Ostatnú časť som si vypracovala sama. Táto pomôcka mi v závere každého roka pomáha vyhodnotiť posun na ceste k mojim snom a cieľom a na úvod roka mi dáva možnosť ponoriť sa do seba a pozrieť sa na svoje skutočné potreby.

Pri tohtoročnom sťahovaní sa do Bratislavy, som sa dostala k starším zápiskom (roky 2012 – 2016) HARMÓNIE V KRUHU ŽIVOTA a bolo úžasné zistiť, že všetko napísané sa skôr či neskôr udialo alebo je aktuálne v procese. Bolo to úžasné zistenie. Ten pocit vďačnosti, radosti a spokojnosti prajem zažiť aj Tebe!

A práve preto som sa rozhodla podeliť sa s touto pomôckou s každým z vás. Je to môj novoročný darček pre Teba úplne zdarma.

Želám si a prajem každému z nás, aby sme si (nielen) v roku 2021 dovolili a dopriali:

  • snívať a túžiť
  • plniť si sny a túžby v každodennosti
  • žiť život v láske, ľahkosti, radosti a jednoduchosti – sú základom zdravia
  • posilniť zodpovednosť za svoj život i disciplínu v jednotlivých krokoch k cieľom

Tak nadýchni sa života a dopraj si čas v tvorení nového a úspešného života nielen v roku 2021!

Stačí vypísať tento jednoduchý formulár a pomôcky pre vytvorenie HARMÓNIE V KRUHU ŽIVOTA je TVOJA ÚPLNE ZDARMA!

CHCEM ZÍSKAŤ pomôcku zdarma a NAPLÁNOVAŤ SI ÚSPECH 2021

2. NADÝCHNI SA ÚSPECHU

Ak sa chceš NADÝCHNUŤ ÚSPECHU na úvod i počas roku 2021 ešte intenzívnejšie, pozývam Ťa na novoročný praktický online webinár.

Ten sa bude konať v stredu 6. 1. 2021 o 17:30.  Tu sa dozvieš viac o webinári >>>

Teším sa na naše spoločné tvorenie úspechu v roku 2021! Užívajme si ho naplno s každým nádychom!

Som pripravená!

Tina

Štítky:
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania tohto komentáru. Zásady spracovania osobných údajov