Úspešná zmena života

Deň SKUTOČNEJ transformácie v POPRADE.

Naučte sa premeniť TÚŽBY na KAŽDODENNÚ REALITU

Tento tréning som pripravila pre všetkých, ktorí by chceli na sebe začať pracovať, taktiež pre tých, ktorí už na sebe dlhodobo pracujú a chcú sa posúvať ešte viac vpred.

Učím umeniu milovať seba samého a okolitý svet. Vysvetľujem súvislosti, podľa ktorých si sami vytvárame svoju realitu. Odovzdávam svoje vedomosti a poznatky a vy zvážte, či ich potrebujete. Ak áno, všetky potrebné informácie sa dozviete na praktických tréningoch.

Budete sa učiť veľa jednoduchých cvičení, vďaka ktorým sa vám podarí stíšiť si svoju myseľ. Naučíte sa rozpoznávať pravdu o sebe samom. Zistíte, čo je v súlade s vami a necháte, aby sa veci diali v súlade s vašim najvyšším dobrom. Poslúži vám k tomu mnoho uvedomení a jednoduché techniky, ktoré vás rada naučím. Je dôležité, aby ste si vedeli pomôcť kedykoľvek sami a nepotrebovali vždy nejakého terapeuta, lektora alebo sprievodcu.

Verte, že je nás stále viac a viac, ktorí si uvedomujeme, že to, čo žijeme, nám viac nevyhovuje. Rozhodnite sa teda pre zmenu. Urobte to pre seba. Viac informácií >> 

Janka Vnuková

Janka_terapia_laskou

Počet osôb je obmedzený na max 10-14 osôb. Tréning prebieha v malej skupine, nakoľko iba v takejto skupine je možná dobrá interakcia a zdieľanie. Aj vďaka tomu je možné dosiahnuť výborné výsledky a značný posun vpred.

Teším sa na Vás
Janka (0903266412)

CHCEM SI REZERVOVAŤ miesto
na kurz Úspešná zmena života