✉ info@zdravedychanie.sk ✆ 0907 512 301


30-dňová
výzva lásky a vďačnosti

Výzva, ktorá mení životy k lepšiemu!

Otvor svoje srdce, príjmy svoje životné skúšky a výzvy, začni žiť život v ľahkosti, radosti a jednoduchosti. 

 • 30 dní
 • 30 výziev
 • 30 cností
 • 30 afirmácií
 • a kniha Lásky a vďačnosti

Na čo sa môžeš počas výzvy tešiť

 • Každý deň nová výzva lásky a vďačnosti
  Naučíme sa ďakovať za mnoho krásnych maličkostí v našej každodennosti.
 • 30 audio nahrávok o cnostiach ľudskosti
  Každý účastník výzvy obdrží link na audionahrávky o cnostiach, ktoré môžeme posilniť v našom živote.
 • Získaš špeciálnu Knihu lásky a vďačnosti
  Elektronický pracovný zošit (pdf) obsahujúci ďalšie motivačné nástroje k splneniu každodennej výzvy. Knihu si môžeš vytlačiť, vpisovať do nej v PC alebo ju vnímať ako motiváciu k splneniu každodennej výzvy.
 • Až 3 mesiace
  Výzvu zaplatíš raz a pracovať s ňou môžeš nepretržite až 3 mesiace, čím posilníš tento "dobrozvyk" vo svojom živote a stane sa súčasťou Tvojej každodennosti.
 • Výzva lásky a vďačnosti ako DAR
  V prípade, že chceš účasť vo výzve niekomu darovať, vytvor na jeho/jej meno rezerváciu alebo ma kontaktuj na info@zdravedychanie a zabezpeč si Darčekovú poukážku.

Od roku 2016 sa do výzvy zapojilo a svoj život zmenilo už

0
ľudí

30 VÝZIEV A PRACOVNÝ ZOŠIT

V POHODLÍ DOMOVA A VO VLASTNOM TEMPE

VÝSLEDOK POCÍTIŠ TY I TVOJI NAJBLIŽŠÍ


OSOBNÉ POZVANIE
od TINY PENXOVEJ, zakladateľky DeepEn - zdravé dýchanie a sprievodkyne na ceste k zdravému dýchaniu a vnútornej rovnováhe.

Výzvu lásky a vďačnosti som vytvorila v období, v ktorom som "na vlastnej koži" zažila silu vďačnosti. 

Bol to veľmi silný a uzdravujúci proces, nielen pre mňa, ale aj pre moju mamku a ďalších ľudí z nášho okolia. 

Tina Penxová

V tom období som cítila obrovskú potrebu uzdraviť vzťah medzi mnou a mamkou. Ona bola ťažko chorá a náš vzťah bol plný hnevu a frustrácie. Keďže som s ňou nemohla komunikovať osobne, rozhodla som sa, viesť veľmi osobné rozhovory s jej dušou. 

Hnev a frustráciu som nahrádzala láskou a vďačnosťou...

"Prinútila" ma k tomu potreba uzdravenia vzťahu s mojou mamkou. Vzťah bol dlhé roky v napätí. V roku 2015 sa jej náhle zhoršil zdravotný stav a po strate ocka som si nevedela predstaviť, že by mohla z tohto sveta odísť aj ona. S ockom sme mali krásny vzťah, s mamkou náročný. A tak som sa ponorila do seba a opýtala sa: "Čo môžem urobiť? Aká energia je najsilnejšia? Čo mi môže pomôcť vyliečiť seba, môj hnev a nenávisť voči mamke, čo môže uzdraviť náš vzťah?"

Po chvíľke ticha prišla odpoveď: "Najsilnejšími liečivými energiami života sú láska a vďačnosť."

Vôbec som si nevedela predstaviť ako mám vysielať lásku a vďačnosť k človeku, na ktorého sa hnevám. Ale dala som tomu šancu a niekoľko týždňov som ďakovala len za to, že ma mamka priviedla na tento svet. Ďakovala som vždy, keď som si na ňu spomenula alebo som s ňou hovorila. po pár týždňoch som bola schopná ďakovať aj za iné, mnohé iné veci. A moje srdce sa opäť otváralo láskou k nej, k sebe, k iným. Náš vzťah sa uzdravil❤️

Keď v novembri 2018 odchádzala z tohto sveta, vedela som, že môže, že som pripravená...znova sme sa ľúbili a mali sme vyrozprávané a spracované všetky staré rany❤️

V roku 2016 sme začínali výzvu s FB skupinou viac ako 100 ľudí a jednoduchými jednoduchými príspevkami vďačnosti. Počas troch rokoch výzvy, výzvu absolvovalo viac ako 300 ľudí. Dnes máš vo výzve k dispozícii omnoho viac pomôcok pre jej zvládnutie. Uži si nádhernú cestu lásky a vďačnosti! Uzdrav seba i vzťahy okolo seba. Prajem Ti, aby si touto cestou kráčal/a v ľahkosti, radosti a jednoduchosti a dopraj si toľko času koľko potrebuješ. Nadýchnime sa života, lásky a vďačnosti!

CHCEM SA ZAPOJIŤ do 30-dňovej výzvy lásky a vďačnosti

REFERENCIE NA VÝZVU

Toto je posledný krok, ktorý je potrebné vykonať, aby si sa mohol/mohla zapojiť do kurzu.
Zadaj svoje platobné údaje a potvrď platbu.

Objednávkový formulár s povinnosťou platby