Výzva,

ktorá zmení Tvoj život

Zapoj sa do 30-dňovej výzvy lásky a vďačnosti

Otvor svoje srdce, príjmy svoje životné skúšky a výzvy. Pusti všetko zaťažujúce a nepotrebné. Začni žiť život v ľahkosti, radosti a jednoduchosti. Prines do svojho života pokoj, šťastie a lásku. Sú to tie najsilnejšie zdroje pre uzdravenie tela, mysle i duše.

V POHODLÍ DOMOVA A VO VLASTNOM TEMPE

30 VÝZIEV, 30 AUDIO, PRACOVNÝ ZOŠIT

VÝSLEDOK POCÍTIŠ TY I TVOJI NAJBLIŽŠÍ

ČO ŤA VO VÝZVE ČAKÁ?

 • Uzdravenie vzťahu so sebou i so svojimi blízkymi
 • 30 (a viac) aktívnych dní na vlne lásky a vďačnosti
  Po zakúpení výzvy získaš prístup ku všetkým jej nástrojom až na dobu 3 mesiacov. 90 dní na vlne lásky a vďačnosti, 3 x 30 dní na posilňovanie nového "dobrozvyku",vytvorí v tvojom živote vlnu šťastia a pokoja. Všetky nástroje z prvého mesiaca vieš opakovane využiť po dobu ďalších 60 dní.
 • Každý deň nová výzva lásky a vďačnosti
  Naučíš sa ďakovať za mnoho krásnych maličkostí v každodennosti, cez lásku púšťať, odpúšťať a liečiť.
 • 30 audio nahrávok o cnostiach ľudskosti
  Získaš link na audionahrávky o ľudských cnostiach, ktoré môžeš posilniť vo svojom živote. Uzdravíš tým svoje srdce a zlepšíš svoje vzťahy.
 • Špeciálna Kniha lásky a vďačnosti
  Získaš eektronický pracovný zošit (pdf) obsahuje ďalšie motivačné nástroje k splneniu každodennej výzvy. Knihu si môžeš vytlačiť, vpisovať do nej v PC alebo ju vnímať ako motiváciu k splneniu každodennej výzvy.

Od roku 2016 sa do výzvy zapojilo a svoj život zmenilo už

0
ľudí

OSOBNÉ POZVANIE
od TINY PENXOVEJ

Výzva lásky a vďačnosti vznikla v jednom z mojich najťažších životných období. Dostala som dar, pomocou ktorého som objavila liečivú silu lásky. Zároveň som "na vlastnej koži" spoznala, zažila a precítila liečivú silu vďačnosti. Samozrejme, začať je potrebné vždy od seba a tak to bolo aj u mňa. Odrazom tejto cesty je samotná výzva.

Bol to veľmi silný a uzdravujúci proces, nielen pre mňa, ale aj pre moju mamku a ďalších ľudí z nášho okolia. 

Tina Penxová

V tom období som cítila obrovskú potrebu uzdraviť vzťah medzi mnou a mamkou. Ona bola ťažko chorá a náš vzťah bol plný hnevu a frustrácie.

Hnev a frustráciu som nahrádzala láskou a vďačnosťou...

V roku 2015 sa mamke náhle zhoršil zdravotný stav a po strate ocka som si nevedela predstaviť, že by mohla z tohto sveta odísť aj ona. S ockom sme mali krásny vzťah, s mamkou náročný. A tak som sa ponorila do seba a opýtala sa: "Čo môžem urobiť? Aká energia je najsilnejšia? Čo mi môže pomôcť vyliečiť seba, môj hnev a nenávisť voči mamke, čo môže uzdraviť náš vzťah?"

Po chvíľke ticha prišla odpoveď: "Najsilnejšími liečivými energiami života sú láska a vďačnosť."

Vôbec som si nevedela predstaviť ako mám vysielať lásku a vďačnosť k človeku, na ktorého sa hnevám, človeku, ktorému neviem mnoho vecí odpustiť. Ale dala som tomu šancu a niekoľko týždňov som ďakovala len za to, že ma mamka priviedla na tento svet. Ďakovala som vždy, keď som si na ňu spomenula alebo som s ňou hovorila. Po pár týždňoch som bola schopná ďakovať aj za iné, mnohé iné veci. A moje srdce sa opäť otváralo láskou k nej, k sebe, k iným. Náš vzťah sa uzdravil❤️ a nielen to. Stal sa zázrak! Uzdravila sa aj mamka. Otvorili sa dvere nového spoločného života. Života plného súcitu, lásky a pochopenia. 

Keď v novembri 2018 odchádzala z tohto sveta, vedela som, že môže, že som pripravená...znova sme sa ľúbili a mali sme vyrozprávané a spracované všetky staré rany❤️

V roku 2016 sme začínali výzvu s FB skupinou viac ako 100 ľudí a jednoduchými jednoduchými príspevkami vďačnosti. Počas troch rokoch výzvy, výzvu absolvovalo viac ako 300 ľudí. Dnes máš vo výzve k dispozícii omnoho viac pomôcok pre jej zvládnutie. Uži si nádhernú cestu lásky a vďačnosti! Uzdrav seba i vzťahy okolo seba. Prajem Ti, aby si touto cestou kráčal/a v ľahkosti, radosti a jednoduchosti a dopraj si toľko času koľko potrebuješ. Nadýchnime sa života, lásky a vďačnosti! Uzdravme seba, svoje vzťahy, tento svet!

MÁM ZÁUJEM ZAPOJIŤ SA
do 30-DŇOVEJ VÝZVY LÁSKY A VĎAČNOSTI

ODPORÚČANIA KLIENTOV

Toto je posledný krok, ktorý je potrebné vykonať, aby si sa zapojil/a do kurzu.
Zadaj svoje platobné údaje a potvrď platbu. Prihlasovacie údaje do kurzu nájdeš v maily. Skontroluj si, prosím, aj priečinky spam / reklama / hromadná pošta.

Objednávkový formulár s povinnosťou platby