DÝCHAJ PRE ÚSPECH

Online kurz zdravého dýchania.
Nauč sa bránicové dýchanie a posilni a obnov svoje zdravie z pohodlia domova.

Priprav sa na zlepšenie svojho zdravia a výkonov! Objav silu bránicového dýchania!

Správne dýchanie môže mať vplyv na našu fyzickú, mentálnu aj emocionálnu pohodu. Ak sa naučíme dýchať správne, môžeme zlepšiť svoje výkony v športe, umocniť svoju koncentráciu pri práci alebo zmierniť stres a úzkosť v každodennom živote.

Na tomto kurze sa naučíš 4 základné techniky pre úspešný reštart bránicového dýchania i to ako techniky správne používať samostatne. Budeš mať možnosť experimentovať s týmito technikami a zistiť, ktorá z nich ti najviac vyhovuje

Bránicové dýchanie nie je dýchanie do brucha!

Bránicové dýchanie využíva celý rozsah pohybu tvojej bránice. Takto prirodzene dýchajú bábätká a deti a pravdepodobne tak dýchaš aj ty, keď spíte alebo ste uvoľnení. U malých detí to môže odpozorovať tak, že v závere nádychu sa im "vyduje" priestor v oblasti žalúdka, medzi spodnými rebrami hrudného koša. Bránicové dýchanie aktivuje relaxačnú reakciu tým, že dodáva do krvi nadbytok kyslíka, ktorý potom dopĺňa zásoby kyslíka a energie v telesných tkanivách. Tým sa vytvára zásoba paliva bohatého na kyslík, z ktorej môže telo v prípade potreby čerpať, a prispieva k vyrovnaniu emócií. Keď telo pocíti túto energetickú rezervu, začne sa uvoľňovať. 

 • Neukracuj sa dobrovoľne o najvzácnejší a najsilnejší dar života, ktorý Ťa sprevádza od narodenia až po smrť, od prvého nádychu po ten posledný.
 • Neskracuj si život plytkým a nesprávnym dýchaním!
 • Neoberaj sa o energiu svojho života!
 • Zastav sa, zober život do vlastných rúk a dovoľ si "Nadýchnuť sa života"!

Odhaľ kľúč k naplnenému a šťastnému životu, odhaľ kľúč k zdraviu!

 

S dychovými technikami, ktoré sa v kurze naučíš:

 • rozdýchaš hnev, frustráciu, žiarlivosť, strach, zmätenosť, podráždenosť,...
 • získaš viac pokoja, odvahy, posilníš svoju vnútornú silu
 • rozdýchaš úzkosti, stres i panické ataky
 • posilníš pľúca a zlepšíš kvalitu svojho každodenného dýchania a života
 • posilníš zdravé držanie tela a funkčnosť všetkých orgánov, svalov a kostí
 • zlepšíš svoju imunitu i celkové zdravie
 • zvýšiš si výkonnosť, koncentráciu i kreativitu
 • zvýšiš svoju sebadôveru, posilníš sebalásku i sebaúctu a radosť zo života

V konečnom dôsledku si zlepšíš kvalitu života a podporíš dlhovekosť.
Hovorím to s absolútnou istotou a presvedčením! Dych je kľúčom k zdraviu!

Kyslík predsa potrebuje každá bunka tvojho tela!

ČO ŤA V KURZE ČAKÁ?


Ako postupovať ak sa chceš kurzu zúčastniť?

ÚHRADA

Po zabezpečení úhrady kurzu obdržíš e-mailom doklad o zaplatení a prihlasovacie údaje do online kurzu. Pri platbe kurzu kartou je prístup zabezpečený OKAMŽITE.

ČLENSTVO V AKADÉMII

Pokiaľ si už registrovaný a aktívny člen AKADÉMIE NADÝCHNI SA ŽIVOTA®, nový zakúpený kurz ti bude sprístupnený OKAMŽITE PO PRIPÍSANÍ PLATBY.

PRÍSTUP DO ONLINE KURZU

Prístup do kurzu je neobmedzený. Odporúčam začať s ním pracovať ihneď. Práve teraz máš mentálne nastavenie a chuť niečo zmeniť. Neodkladaj to na neskôr.

ZOSTAVENIE KURZU

Kurz obsahuje 12 video návodov. Lekcie s praktickými návodmi a cvičeniami ti budú sprístupnené postupne. Súčasťou online tréningu sú aj 2 individuálne konzultácie.

V POHODLÍ DOMOVA

Kurz prebieha online a je samovzdelávací. A tak si čas pre vzdelávanie a osobný rast určuješ sám/sama. Svoj posun môžeš zdieľať s ostatnými účastníkmi v komunite.

VÝSLEDOK OKAMŽITE?

Pri dodržaní odporúčaných postupov a pravidelnom cvičení, pocítiš uvoľnenie napätia a stresu, viac energie, pocit pokoja a uvoľnenia, takmer okamžite.

Zdravé dýchanie naše telo nielen vyživuje, ale aj uzdravuje!

Komu je kurz určený

Kurz je určený každému, kto sa chce naučiť, ako správne dýchať
a využívať svoje dýchanie pre dosiahnutie lepších výkonov v každom aspekte života.

 • Dýchaš zdravo?
 • Nemáš žiadne zdravotné problémy?
 • Si športovec, lekár a zdravé dýchanie je pre teba hlavnou témou každodennosti?
 • Cítiš sa unavený/á?
 • Nezvládaš fyzickú, či mentálnu záťaž v bežnom živote?
 • Si málo pružný/á - fyzicky i mentálne?
 • Trpíš nadváhou?
 • Strácaš chuť žiť?
 • Máš zdravotné problémy - psychické (tetánia, úzkosti, depresie), fyzické (vysoký krvný tlak, dýchavičnosť, tráviace problémy, bolesti svalov), či iné?
 • Máš oslabenú imunitu?
 • Nemáš dostatok energie alebo...

Každý si nájde to svoje

SI ZDRAVÝ/Á?

To je skvelé! V tomto online tréningu máš možnosť pozrieť sa na zdravé dýchanie aj z pohľadu emócii a naučiť sa ako ich rozdýchať rýchlo a jednoducho, či ako rozpoznávať signály svojho tela, ktoré dostávaš prostredníctvom dychu.

ODPOVEDAL/A SI ÁNO NA VYŠŠIE UVEDENÉ?

Pokiaľ je tvoje dýchanie plytké a povrchné, určite máš skúsenosť s niektorým z vyššie uvedených bodov. JE NAČASE TO ZMENIŤ, NAUČIŤ SA ZDRAVO DÝCHAŤ.

Vstúp do online kurzu zdravého dýchania
DÝCHAJ PRE ÚSPECH a nauč sa vedomú prácu s dychom pre uvoľnenie fyzického, mentálneho i emočného napätia. 

SLOVAMI KLIENTOV

Tinka je jeden z najvzácnejších ľudí, ktorí mi prišli do vesmíru, a myslím, že práve včas. Na svojich prednáškach, workshopoch a na kurze Nadýchni sa života mi ukázala celkom nový pohľad na dych, na orgány v tele a ako je všetko jedno s druhým prepojené - s našou životnou energiou, emóciami, mysľou a najmä, ako vie jedna oblasť potiahnuť inú, keď práve zažíva neľahké obdobie. Je mi cťou byť v jej Klube vedomého zdravia. Tinka neustále na sebe maká a svojimi aktivitami ozdravuje svet. A za to jej patrí moja veľká vďaka.
(e)Lenka Vargováwebujmehravo.sk / konzultant pre krásny, moderný a funkčný web
Prvého worshopu zdravého dýchania som sa zúčastnila v júni v Bratislave a bola som príjemne prekvapená, aký výrazný vplyv má zdravé dýchanie na jednotlivé oblasti nášho života, nielen na fyzické telo, ale aj duševný rozvoj. Celý workshop sa niesol v pohodovej atmosfére (od začiatku som mala pocit, že relaxujem). Lektorka Tina nás naučila ako sa dýcha správne „zdravo“ a ako vieme využiť svoj dych na maximum. Čo mi osobne veľmi pomohlo bolo to, že sme si na živom tréningu ukázali ako sa vďaka použitiu správnych techník dýchania môžeme kedykoľvek počas dňa cítiť oveľa lepšie už za pár minút. Ďakujem
Terézia BreňováSkvelí ľudia s.r.o.
V DeepEn som absolvovala individuálnu terapiu dychom. Doteraz som netušila, ako veľa sa môžme o sebe dozvedieť len pozorovaním dychu. Kde to trochu tlačí, kde je napätie. Tinka, krásne si ma tým previedla. Dychové cvičenie, ktoré si ma naučila som s ľahkosťou zaviedla do každodenného života. Vravela si: “ber to ako hru, hraj sa”. A ja sa hrám 🙂 Za tú dobu boli však aj situácie, kedy išlo do tuhého. Naposledy pred vyše týždňom keď som si zlomila členok. Tá ostrá bolesť, nevoľnosť, čakanie na odvoz, procedúry na urgente…A tak som si sedela a dýchala. Celé sa mi to podarilo ustáť vďaka tvojej technike. Ďakujem Ti
Monika
Po prednáške o vedomom dýchaní (apríl 2017) sa môj život zmenil. Moje WOW momenty: – zistenie, že v dnešnej rýchlej dobe dokážem vypnúť stovky myšlienok a nepociťovať tlak – vedieť “rozdýchať ” niekedy na prvý pohľad náročné situácie a sprítomniť sa – a pre môj život najcennejšie, zbavila som sa po rokoch migrény (bolesti hlavy som mávala už od základnej školy) Používam len minimum z cvičení s dychom a je to pre mňa obrovským naplnením. Svoj dych pozorujem do teraz a chcem sa za to všetko zo srdca poďakovať Tinke
Dáška

Tina

OSOBNÉ POZVANIE
od TINY PENXOVEJ,

Neukracuj sa dobrovoľne o najkrajší dar života! Neskracuj si život plytkým a nesprávnym dýchaním! Zastav sa, zober život do vlastných rúk a dovoľ si "Nadýchnuť sa života"!

Odhaľ kľúč k zdraviu a naplnenému životu, kľúč k vnútornej rovnováhe, kľúč k úspechu, pokoju a koncentrácii.

Dych mi učaroval veľmi dávno, no jeho čaro ma neprestáva udivovať v každodennosti. Dych pokoja mi pomáha uvoľňovať napätie života, dych odvahy mi pomáha kráčať vpred, dych koncentrácie mi pomáha posilniť vnútornú silu, môj stred a kráčať cestou môjho poslania.

Zázraky, ktoré prežívate, za pomoci zmeny dýchania počas individuálnych terapií, workshopov a kurzov, vy - moji klienti; tie procesy uzdravovania tela, mysle, duše i vašich životov, či vzťahov sú priam zázračné. Ďakujem, že môžem byť súčasťou vašej cesty a sprevadzať vás na ceste sebarozvoja a zdravého dýchania.