DÝCHAJ PRE ÚSPECH

Online kurz zdravého dýchania.
Nauč sa správny dychový vzorec z pohodlia domova.

Nauč sa správny dychový vzorec z pohodlia domova.
Posilni svoje pľúca a nadýchni sa života! Uvoľni stres a frustráciu.

V 12 videonahrávkach  sa naučíš bránicové dýchanie, dych pokoja, dych odvahy, dych koncentrácie. Kurz a bonusy v ňom máš k dispozícii až po dobu 3 mesiacov od úhrady.

 • Neukracuj sa dobrovoľne o najvzácnejší a najsilnejší dar života, ktorý Ťa sprevádza od narodenia až po smrť, od prvého nádychu po ten posledný.
 • Neskracuj si život plytkým a nesprávnym dýchaním!
 • Neoberaj sa o energiu svojho života!
 • Zastav sa, zober život do vlastných rúk a dovoľ si "Nadýchnuť sa života"!

Odhaľ kľúč k naplnenému a šťastnému životu, odhaľ kľúč k zdraviu!

 

S dychovými technikami, ktoré sa v kurze naučíš:

 • rozdýchaš hnev, frustráciu, žiarlivosť, strach, zmätenosť, podráždenosť,...
 • získaš viac pokoja, odvahy, posilníš svoju vnútornú silu
 • rozdýchaš úzkosti, stres i panické ataky
 • posilníš pľúca a zlepšíš kvalitu svojho každodenného dýchania a života
 • posilníš zdravé držanie tela a funkčnosť všetkých orgánov, svalov a kostí
 • zlepšíš svoju imunitu i celkové zdravie
 • zvýšiš si výkonnosť, koncentráciu i kreativitu
 • zvýšiš svoju sebadôveru, posilníš sebalásku i sebaúctu a radosť zo života

V konečnom dôsledku si zlepšíš kvalitu života a podporíš dlhovekosť. Hovorím to s absolútnou istotou a presvedčením! Dych je kľúčom k zdraviu!

Kyslík predsa potrebuje každá bunka Tvojho tela!

ČO ŤA V KURZE ČAKÁ?

12 VIDEONÁVODOV

Kurz obsahuje 12 videonávodov s technikami pre prácu s dychom. teóriu o princípe zdravého dýchania, diškurz (priestor pre zdieľanie).

V POHODLÍ DOMOVA A NEOBMEDZENE

Kurz prebieha online. A tak si čas pre vzdelávanie a osobný rast určuješ sám/sama. Svoj posun môžeš zdieľať s ostatnými účastníkmi.

VÝSLEDOK POCÍTIŠ OKAMŽITE

Pri dodržaní odporúčaných postupov a krokov pocítiš uvoľnenie napätia a stresu, viac pokoja a uvoľnenia, takmer okamžite.

Zdravé dýchanie naše telo nielen vyživuje, ale aj uzdravuje!

Komu je kurz určený

 • Dýchaš zdravo?
 • Nemáš žiadne zdravotné problémy?
 • Si športovec, fyzioterapeut, lekár a zdravé dýchanie je pre Teba hlavnou témou každodennosti?
 • Cítiš sa unavený/á?
 • Nezvládaš fyzickú, či mentálnu záťaž v bežnom živote?
 • Si málo pružný/á - fyzicky i mentálne?
 • Trpíš nadváhou?
 • Strácaš chuť žiť?
 • Máš zdravotné problémy - psychické (tetánia, úzkosti, depresie), fyzické (vysoký krvný tlak, dýchavičnosť, tráviace problémy, bolesti svalov), či iné?
 • Máš oslabenú imunitu?
 • Nemáš dostatok energie alebo...

Každý si nájde to svoje

SI ZDRAVÝ/Á?

To je skvelé! V tomto tréningu máš možnosť pozrieť sa na zdravé dýchanie aj z pohľadu emócii a naučiť sa ako ich rozdýchať rýchlo a jednoducho, či ako rozpoznávať signály svojho tela, ktoré dostávaš prostredníctvom dychu.

ODPOVEDAL/A SI ÁNO NA VYŠŠIE UVEDENÉ?

Pokiaľ je Tvoje dýchanie plytké a povrchné, určite máš skúsenosť s niektorým z vyššie uvedených bodov. JE NAČASE TO ZMENIŤ, NAUČIŤ SA ZDRAVO DÝCHAŤ.

Vstúp do kurzu zdravého dýchania "DÝCHAJ PRE ÚSPECH"
a nauč sa vedomú prácu s dychom pre uvoľnenie fyzického, mentálneho i emočného napätia. 

SLOVAMI KLIENTOV

Tinka je jeden z najvzácnejších ľudí, ktorí mi prišli do vesmíru, a myslím, že práve včas. Na svojich prednáškach, workshopoch a na kurze Nadýchni sa života mi ukázala celkom nový pohľad na dych, na orgány v tele a ako je všetko jedno s druhým prepojené - s našou životnou energiou, emóciami, mysľou a najmä, ako vie jedna oblasť potiahnuť inú, keď práve zažíva neľahké obdobie. Je mi cťou byť v jej Klube vedomého zdravia. Tinka neustále na sebe maká a svojimi aktivitami ozdravuje svet. A za to jej patrí moja veľká vďaka.
(e)Lenka Vargováwebujmehravo.sk / konzultant pre krásny, moderný a funkčný web
Prvého worshopu zdravého dýchania som sa zúčastnila v júni v Bratislave a bola som príjemne prekvapená, aký výrazný vplyv má zdravé dýchanie na jednotlivé oblasti nášho života, nielen na fyzické telo, ale aj duševný rozvoj. Celý workshop sa niesol v pohodovej atmosfére (od začiatku som mala pocit, že relaxujem). Lektorka Tina nás naučila ako sa dýcha správne „zdravo“ a ako vieme využiť svoj dych na maximum. Čo mi osobne veľmi pomohlo bolo to, že sme si na živom tréningu ukázali ako sa vďaka použitiu správnych techník dýchania môžeme kedykoľvek počas dňa cítiť oveľa lepšie už za pár minút. Ďakujem
Terézia BreňováSkvelí ľudia s.r.o.
V DeepEn som absolvovala individuálnu terapiu dychom. Doteraz som netušila, ako veľa sa môžme o sebe dozvedieť len pozorovaním dychu. Kde to trochu tlačí, kde je napätie. Tinka, krásne si ma tým previedla. Dychové cvičenie, ktoré si ma naučila som s ľahkosťou zaviedla do každodenného života. Vravela si: “ber to ako hru, hraj sa”. A ja sa hrám 🙂 Za tú dobu boli však aj situácie, kedy išlo do tuhého. Naposledy pred vyše týždňom keď som si zlomila členok. Tá ostrá bolesť, nevoľnosť, čakanie na odvoz, procedúry na urgente…A tak som si sedela a dýchala. Celé sa mi to podarilo ustáť vďaka tvojej technike. Ďakujem Ti
Monika
Po prednáške o vedomom dýchaní (apríl 2017) sa môj život zmenil. Moje WOW momenty: – zistenie, že v dnešnej rýchlej dobe dokážem vypnúť stovky myšlienok a nepociťovať tlak – vedieť “rozdýchať ” niekedy na prvý pohľad náročné situácie a sprítomniť sa – a pre môj život najcennejšie, zbavila som sa po rokoch migrény (bolesti hlavy som mávala už od základnej školy) Používam len minimum z cvičení s dychom a je to pre mňa obrovským naplnením. Svoj dych pozorujem do teraz a chcem sa za to všetko zo srdca poďakovať Tinke
Dáška

Tina

OSOBNÉ POZVANIE
od TINY PENXOVEJ,

Neukracuj sa dobrovoľne o najkrajší dar života! Neskracuj si život plytkým a nesprávnym dýchaním! Zastav sa, zober život do vlastných rúk a dovoľ si "Nadýchnuť sa života"!

Odhaľ kľúč k zdraviu a naplnenému životu, kľúč k vnútornej rovnováhe, kľúč k úspechu, pokoju a koncentrácii.

Dych mi učaroval veľmi dávno, no jeho čaro ma neprestáva udivovať v každodennosti. Dych pokoja mi pomáha uvoľňovať napätie života, dych odvahy mi pomáha kráčať vpred, dych koncentrácie mi pomáha posilniť vnútornú silu, môj stred a kráčať cestou môjho poslania.

Zázraky, ktoré prežívate, za pomoci zmeny dýchania počas individuálnych terapií, workshopov a kurzov, vy - moji klienti; tie procesy uzdravovania tela, mysle, duše i vašich životov, či vzťahov sú priam zázračné. Ďakujem, že môžem byť súčasťou vašej cesty a sprevadzať vás na ceste sebarozvoja a zdravého dýchania.