Posilni vitalitu
a zdravie svojich pľúc

Online webinár vysielame o:

Praktický online workshop zameraný na odstránenie dychového deficitu a prinavrátenie vitálnej funkcie pľúc. Zabezpeč svojim pľúcam a celému telu dostatočný prísun kyslíka!

Workshop obsahuje techniky zdravého dýchania, ktoré pomohli mnohým absolventom kurzov a lekcií DeepEn nielen pri zvládaní Covid-19, ale i pre zvýšenie výkonnosti pľúc a uvoľnenie napätia. 

Praktický online workshop zameraný na odstránenie dychového deficitu a prinavrátenie vitálnej funkcie pľúc. Zabezpeč svojim pľúcam a celému telu dostatočný prísun kyslíka!

Workshop obsahuje techniky zdravého dýchania, ktoré pomohli mnohým absolventom kurzov a lekcií DeepEn nielen pri zvládaní Covid-19, ale i pre zvýšenie výkonnosti pľúc a uvoľnenie napätia. 

 • Prekonal/a si alebo aktuálne prekonávaš ťažký priebeh Covid-19 a/alebo čakáš na post-covidovú liečbu?
 • Prekonal/a si ľahší priebeh Covid alebo ťa trápia iné dýchacie ťažkosti (dýchavičnosť aj pri miernej záťaži, úzkosť, astma)?
 • Ľahko sa zadýchaš?
 • Často cítiš únavu a vyčerpanie?
 • Máš bolesti v oblasti hrudnej, či krčnej chrbtice alebo bolesti hlavy?
 • Zažívaš v živote veľa stresu?
 • Budíš sa nad ránom na pocit sťaženého dýchania?

Tak si tu správne!

NAUČ SA ZDRAVO DÝCHAŤ A POSILNI VITALITU A ZDRAVIE SVOJICH PĽÚC!

Pridaj sa k nám v stredu 12. 5. 2021 o 18:30
na praktický interaktívny online workshop

Zdravé dýchanie naše telo nielen vyživuje, ale aj uzdravuje!

Budeme sa venovať
týmto témam

 • Princípy zdravého dýchania.
 • Aké sú základné piliere pre zdravie a vitalitu našich pľúc a podporu celkového zdravia a vnútornej rovnováhy.
 • Ako posilniť vitalitu a zdravie pľúc v každodennosti?
 • Ako zmierniť alebo úplne odstrániť ťažkosti spojené s oslabením dýchacích ciest?
 • Ako zlepšiť svoju výkonnosť a celkovú telesnú kondíciu?
 • Podelím sa o tipy a pre zvládanie týchto stavov.
 • Naučím ťa cvičenia pre posilnenie vitality a regenerácie pľúc.  
 • ...a bude priestor aj na otázky

150 MINÚT

Viac ako 150 minút venujeme informáciám a technikám pre zdravie a posilnenie pľúc. Záznam z vysielania máš k dispozícii počas 5 dní.

ONLINE A NAŽIVO

Stretneme sa na ZOOM. Webinár odporúčam sledovať na PC/NTB, aby bolo pre Teba jednoduchšie zapájať sa do diskusie v čete.

OTÁZKY A ODPOVEDE

Ide o praktický a interaktívny online workshop. Tvoje otázky spojené s touto témou budú zodpovedané v závere vysielania.

OSOBNÉ POZVANIE
od TINY PENXOVEJ, lektorky workshopu

Dych mi učaroval dávno, bola som malé dieťa, keď mi zistili bronchiálnu astmu. Dýchavičnosť bola na každodennom poriadku. Vďaka nej som však objavila cestu k zdravému dýchaniu. Postupne som sa naučila ako moje pľúca posilniť, ako zväčšiť ich kapacitu, ako si vďaka zdravému dýchaniu zlepšiť kvalitu života, zvládať stres i iné emócie.

Už niekoľko rokov to odovzdávam ďalej a teším sa z toho ako si zlepšujete zdravie vy - tí, ktorí máte odhodlanie a trpezlivosť zotrvať pri práci s dychom. Áno, vyžaduje si to trpezlivosť a zodpovedný prístup - ALE VÝSLEDOK STOJÍ ZA TO! A stačí na to len pár minút denne!
Život na vlne ľahkého dychu predstavuje slobodu a zdravie...

Tina

Dych je úžasný dar! Dovoľ si objaviť jeho silu, dopraj si spoluprácu s ním a nauč sa ako uvoľniť napätie spôsobujúce dýchavičnosť, únavu, fyzické či psychické vyčerpanie.

Venuj si čas pre seba a prihlás sa na tento praktický workshop. Nemáš, čo stratiť. Naopak, máš možnosť získať veľmi veľa.  Nadýchni sa života!


ODPORÚČANIA KLIENTOV

Chcem sa Ti veľmi pekne poďakovať za techniku, ktorú si mi zozdieľala na požiadanie, pretože som prekonávala COVID a bojovala som s ťažkým dýchaním. Neverila som, že tak málo stačí…urobiť jednu techniku a pritom pozorovať dych. Ukľudňuje ma to, ale musím sa vedieť uvoľniť a sústrediť len na seba a dýchanie. Táto technika pomohla aj mne aj môjmu manželovi, keď sme si líhali na spánok a chytil nás kašeľ. Obaja sme si ľahli na brucho a robili sme dýchacie cvičenie ako si mi to ukázala. 5 min. na jednej a 5 min. na druhej strane. Druhú stranu si už ani nepamätám, lebo som zaspala. Okrem toho, že to uvoľnilo dýchanie, tak ma to aj uspalo 🙂 a spala som celú noc. Teraz, keď už som zdravá, tak sa snažím zoznamovať s dychom a pozorovať ho hlavne vo vypätých situáciách, pretože som týmto pochopila o čom hovoríš s takým nadšením. Ja som doposiaľ túto skúsenosť nemala, ale zato som pozorne načúvala a teraz sa to učím a snažím ďalej dostať do každodennosti, ako ty hovoríš 🙂 A možno budem aj ja raz taká pokojná a vyrovnaná ako TY. Ešte raz veľká vďaka. Verím, že táto moja skúsenosť pomôže otvoriť oči aj ďalším, ktorí možno nemajú odvahu alebo neveria.
mirka
Mirka Dovalovská
V DeepEn som absolvovala individuálnu terapiu dychom. Doteraz som netušila, ako veľa sa môžme o sebe dozvedieť len pozorovaním dychu. Kde to trochu tlačí, kde je napätie. Tinka, krásne si ma tým previedla. Dychové cvičenie, ktoré si ma naučila som s ľahkosťou zaviedla do každodenného života. Vravela si: “ber to ako hru, hraj sa”. A ja sa hrám 🙂 Za tú dobu boli však aj situácie, kedy išlo do tuhého. Naposledy pred vyše týždňom keď som si zlomila členok. Tá ostrá bolesť, nevoľnosť, čakanie na odvoz, procedúry na urgente…A tak som si sedela a dýchala. Celé sa mi to podarilo ustáť vďaka tvojej technike. Ďakujem Ti
Monika Furstenzellerova
Monika
Tinka je jeden z najvzácnejších ľudí, ktorí mi prišli do vesmíru, a myslím, že práve včas. Na svojich prednáškach, workshopoch a na kurze Nadýchni sa života mi ukázala celkom nový pohľad na dych, na orgány v tele a ako je všetko jedno s druhým prepojené - s našou životnou energiou, emóciami, mysľou a najmä, ako vie jedna oblasť potiahnuť inú, keď práve zažíva neľahké obdobie. Je mi cťou byť v jej Klube vedomého zdravia. Tinka neustále na sebe maká a svojimi aktivitami ozdravuje svet. A za to jej patrí moja veľká vďaka.
(e)Lenka Vargováwebujmehravo.sk / konzultant pre krásny, moderný a funkčný web
Chcem sa veľmi pekne poďakovať Tinke za jej rady, pomoc a hlavne navodenie správneho dýchania v akýchkoľvek situáciách, momentálne aj v online prostredí. Na vlastnom tele som zažila, že to, čo propaguje a čomu sa roky venuje skutočne a naozaj funguje. Je skvelá, jej prístup a práca sú úžasné...ja som na začiatku cesty, mám sa ešte veľa čo učiť a teším sa na to...vždy nakopne na správnu cestu...takúto pozitívnu osôbku by som potrebovala mať vedľa seba každý deň 🙂 Ďakujem
avatar-zena
Monika Bobríková

Eva Gustafsson

Vladenka Čechová

Toto je posledný krok, ktorý je potrebné vykonať, aby si sa mohol/mohla zapojiť na praktický online workshop.
Zadaj svoje platobné údaje a potvrď platbu, ďalšie informácie obdržíš mailom.
Pri platbe na splátky je uhraď 1. splátku ihneď a druhú pred začatím nasledujúceho stretnutia.

(Skontroluj si aj hromadnú a nevyžiadanú poštu.)