Posilni vitalitu
a zdravie svojich pľúc

Pozývame ťa na praktický online workshop nabitý informáciami a cvičeniami pre obnovanie zdravia a posilnenie vitality pľúc. Workshop je určený každému, kto pociťuje dychový deficit a potrebuje prinavrátiť silu a energiu do každého dychu.
Zameraj sa s nami na obnovenie vitálnej funkcie pľúc, zabezpečíš tým pľúcam i telu dostatočný prísun kyslíka pre všetky činnosti, ktoré potrebuješ počas dňa vykonať!

Workshop obsahuje techniky zdravého dýchania, ktoré pomohli mnohým absolventom kurzov a terapií DeepEn nielen pri zvládaní Covid-19, ale i pre zvýšenie výkonnosti pľúc a uvoľnenie napätia.
Vhodné aj pre astmatikov a ľudí s dýchavičnosťou, ale tiež pre aktívnych ľudía športovcov - každý si nájde čo potrebuje.
Účasť na workshope a spolupráca je nevyhnutná pre získanie funkčnýh nástrojov i záznamu zo stretnutia!

 • Prekonal/a si ochorenia dolných dýchacích ciest alebo ťa aktuálne trápia a ľahko sa zadýchaš?
 • Máš výrazne zahlienené dýchacie cesty - často kašleš a vykašliavaš hlien?
 • Trápi ťa astma alebo iný druh dýchavičnosti?
 • Ľahko sa zadýchaš?
 • Často cítiš únavu a vyčerpanie?
 • Máš bolesti v oblasti hrudnej, či krčnej chrbtice alebo bolesti hlavy?
 • Zažívaš v živote veľa stresu?
 • Budíš sa nad ránom na pocit sťaženého dýchania?

alebo...

 • Chceš ľahšie zvládať fyzickú záťaž pri športe alebo pracovných aktivitách?
 • Potrebuješ a chceš posilniť svoje zdravie a si ochotný/á venovať tomu cca. 15 min. denne?
 • Veríš, že prevencia je základ a pľúca sú zdrojom energie pre život?
 • Chceš sa naučiť niečo nové a zdraviu prospešné?

TAK SI TU SPRÁVNE!
NAUČ SA ZDRAVO DÝCHAŤ A POSILNI VITALITU A ZDRAVIE SVOJICH PĽÚC!

Pridaj sa k nám v stredu 13. 9. 2023 o 18:30
na takmer 3-hodinový praktický interaktívny online workshop

Zdravé dýchanie naše telo nielen vyživuje, ale aj uzdravuje!

Budeme sa venovať
týmto témam

 • Princípy zdravého dýchania.
 • Aké sú základné piliere pre zdravie a vitalitu našich pľúc a podporu celkového zdravia a vnútornej rovnováhy.
 • Ako posilniť vitalitu a zdravie pľúc v každodennosti?
 • Ako zmierniť alebo úplne odstrániť ťažkosti spojené s oslabením dýchacích ciest?
 • Ako zlepšiť svoju výkonnosť a celkovú telesnú kondíciu?
 • Podelím sa o tipy a pre zvládanie týchto stavov.
 • Naučím ťa cvičenia pre posilnenie vitality a regenerácie pľúc.  
 • ...a bude priestor aj na otázky

150 MINÚT

Viac ako 150 minút venujeme tvojmu dýchaniu. Áno, tvojou aktivitou v procese vzdelávania vieme zabezpečiť, aby boli získané informácie čo najviac "ušité na mieru".

ONLINE A NAŽIVO

Stretneme sa na ZOOM. Webinár odporúčam sledovať na PC/NTB, aby bolo pre Teba jednoduchšie zapájať sa do diskusie v čete.

OTÁZKY A ODPOVEDE

Ide o praktický a interaktívny online workshop. Tvoje otázky spojené s touto témou budú zodpovedané v závere vysielania.

ZÁZNAM ZO STRETNUTIA

Záznam z vysielania je pre aktívnych účastníkov workshopu dostupný bezplatne a neobmedzene.

ODPORÚČANIA KLIENTOV

Roman Losonský

"Ako mám pokračovať v cvičení ďalej? Lebo dnes som prvýkrát 4:4:4:4 zatiaľ 5 min, ale už to išlo. V nedeľu sa mi ešte nedalo urobiť ani 2 nádychy.", takto znela správa od Romana, ktorá prišla týždeň po našej úvodnej terapii dychom, počas ktorej Roman získal základné techniky pre posilnenie vitality pľúc "ušité pre jeho pľúca na mieru". Roman športuje celý život. Keď pred viac ako rokom prekonal Covid-19 a následne ho takmer rok trápil Zlatý stafylokok (lat. Staphylococcus aureus), ktorého opakovaná liečba nebola úspešná, obrátil sa na mňa s prosbou o pomoc. Trápilo ho, že nedokáže udýchať aktivity, ktoré tak miluje (pádlovanie, beh, bicyklovanie).

Mesiac po našom prvom stretnutí Roman vyhral Majstrovstvá Slovenska Paddleboarding 2023 vo svojej kategórii. Ako sa nám to podarilo? Niet, nad skvelú spoluprácu!!!
Základom sú na mieru ušité dychové techniky a poctivá každodenná práca s nimi. Roman cvičí 3 x 30 min. denne a preto si tento výsledok zaslúžil! Blahoželáme a pokračujeme ďalej! Ďakujem, Roman.


OSOBNÉ POZVANIE
od TINY PENXOVEJ, lektorky workshopu

Dych mi učaroval dávno, bola som malé dieťa, keď mi zistili bronchiálnu astmu. Dýchavičnosť bola na každodennom poriadku. Vďaka nej som však objavila cestu k zdravému dýchaniu. Postupne som sa naučila ako moje pľúca posilniť, ako zväčšiť ich kapacitu, ako si vďaka zdravému dýchaniu zlepšiť kvalitu života, zvládať stres i iné emócie.

Už niekoľko rokov to odovzdávam ďalej a teším sa z toho ako si zlepšujete zdravie vy - tí, ktorí máte odhodlanie a trpezlivosť zotrvať pri práci s dychom. Áno, vyžaduje si to trpezlivosť a zodpovedný prístup - ALE VÝSLEDOK STOJÍ ZA TO! A stačí na to len pár minút denne!
Život na vlne ľahkého dychu predstavuje slobodu a zdravie...

Tina

Dych je úžasný dar! Dovoľ si objaviť jeho silu, dopraj si spoluprácu s ním a nauč sa ako uvoľniť napätie spôsobujúce dýchavičnosť, únavu, fyzické či psychické vyčerpanie.

Venuj si čas pre seba a prihlás sa na tento praktický workshop. Nemáš, čo stratiť. Naopak, máš možnosť získať veľmi veľa. Nadýchni sa života®!