Si pripravený/á prosperovať a žiariť?

PROSPERUJ V ŽIVOTE 
individuálny tréning s Tinou Penxovou

Čo keby si mal/a sprievodcu, ktorý ti pomôže zmeniť tvoj život?
Pomôže ti pochopiť ako si sa dostala tam, kde si teraz, a hlavne nájsť cestu k šťastnejšiemu a zdravšiemu životu?

MOŽEŠ TO MAŤ...

Už viac ako dvadsať rokov sa ponáram hlboko do vedy o dýchaní, strese, vplyve traumy na fyzické telo i myseľ. Počas života toho zažijeme neúrokom - dobré i zlé chvíle, ľahké i náročné životné okamihy. Stresujúce životné obdobia zanechávajú v našom tele bloky - nepríjemné pochybnosti, zlé návyky alebo pocity strachu. A práve tie nám bránia v tom, aby sme sa posunuli do zdravého a prosperujúceho stavu; aby sme prekvitali.

Dobrou správou je, že existuje spôsob, ako tieto bloky uvoľniť.

Rada sa s tebou podelím o nástroje, ktoré môžeš využívať v každodennosti, aby si v živote mohol/mohla PROSPEROVAŤ A ŽIARIŤ.

Som Tina

Ako trénerka dýchania už viac ako 10 rokov pomáham ľuďom vyrovnať sa s traumou, stresom, bolesťou, problémami s dýchaním a smútkom. To všetko pri zvládaní každodenného životného kolotoča! (A život sa so mnou teda vôboc nemazlil.)

A to mi dalo silu a vôľu pochopiť a prijať život v jeho pestrofarebnosti.

ŽIVOT NEJDE VŽDY TAK AKO CHCEME...

Avšak práve vtedy, keď sa cítime úplne preťažení, príliš unavení alebo vystrašení, aby sme s tým niečo urobili, musíme počúvať varovné zvony.

Chcem ti ukázať a naučiť ťa vidieť a počúvať SEBA. Keď budeš počúvať neuveriteľnú múdrosť svojej intuície, svojho vnútorného kritika i povzbudzovača, svoju vrodenú schopnosť tela liečiť sa, môže sa ti dariť, môžeš žiariť a prosperovať.

Na veľmi obmedzený čas otváram svoj individuálny koučovací program. Každý rok prijímam len malý počet klientov. Nepremeškaj svoju šancu byť jedným z nich.

Či už ide o zmenu vnútorného nastavenia, pohody, vzťahov alebo kariéry, prosperovať môžeš len keď zameníš zlozvyky za dobrozvyky.

INDIVIDUÁLNY TRÉNING 1:1

 • Máš pocit, že už príliš dlho stagnuješ a cítiš sa unavene?
 • Si v neustálom kolotoči stresu, nemáš ani chvíľu pre seba a začínaš to cítiť aj na svojom zdraví?
 • Pociťuješ únavu, chronickú bolesť, nespavosť, chrápanie, úzkosť, chorobu alebo duševnú disharmóniu?
  Vedel/a si, že traumy z minulosti (fyzické, mentálne i duševné), myslenie, správanie, vnútorný dialóg, nedostatočné prepojenie s telom a neuspokojené potreby sa môžu prejaviť na našom fyzickom tele a spôsobe nášho dýchania?
 • Záleží ti na tvojom zdraví a prevencia je pre teba to najdôležitejšie?

  So mnou ako trénerom sa môžeš dostať tam, kde chceš byť. Poznám vedecké poznatky o strese, ale tiež presne viem, aké to je cítiť sa zaseknutý alebo preťažený. Pomôžem ti presunúť sa z režimu prežitia do režimu zotavenia a napokon prosperovať. 

KOMU JE PROSPERUJ V ŽIVOTE URČENÝ?

 • Program je pre mužov a ženy, ktorí sa chcú ponoriť hlbšie do pochopenia toho, čo sa deje, sú rozhodnutí pracovať na tom, aby vyžarovali zdravie a pohodu. 
 • Ak si pripravený/á začať nový spôsob života, ale nemáš predstavu, ako, som tu, aby som ti pomohla. A som tu aj preto, aby som ti poskytla nástroje a vedomosti, ktoré potrebuješ na svoj REŠTART a na to, aby si opäť získala kontrolu nad svojou fyzickou a emocionálnou pohodou. 
 • Ak si ochotný/á vzdať sa aj posledných zbytkov hnevu, zlosti, jedu, nenávisti a chceš vedome transformovať tieto nízke emócie na lásku, súcit, pokoj a harmóniu si na správnom mieste.
 • Ak si rozhodnutý/á pracovať na sebe a svojom reštarte min. 30 min. denne a každý deň, môžeme začať spoluprácu.

  Pamätaj! Svoju realitu si tvoríš sám/sama a ty si zodpovedný/á za svoje myšlienky, pocity, presvedčenia i výsledok našej spolupráce. Ja mám nástroje a ty potrebuješ rozhodnutie, čas, pevnú vôľu, dôveru v proces a zodpovedný prístup k zmene.

POĎME SA POZRIEŤ NA PODROBNOSTI PROGRAMU
PROSPERUJ V ŽIVOTE

Čo ťa čaká...

Predstav si...., že sa zobudíš plný/á energie, bez obáv a plný/á radosti. Predstav si, že už nebudeš mať fyzickú a emocionálnu bolesť, ktorá unáša váš deň. V spolupráci so mnou ako koučom, ktorý vás bude viesť na každom kroku, budeme odstraňovať bloky, ktoré vás udržiavajú v dysregulácii, nešťastní a nezdraví.

Vďaka integrácii pracovných skúseností na manažérskych pozíciach, vnútornej práce, práce trénerky dýchania a zdravého držania tela a kombinácii s tým, čo som naštudovala o vedeckom prepojení mysle a tela, ponúkam koučovanie, ktoré je jedinečné, súcitné, ale aj transformujúce.

Chceš nad sebou opäť prevziať kontrolu?

 • Prechod zo stavu prežívania do stavu prosperovania.

 • Spracuj a uvoľni minulé skúsenosti, ktoré ťa držali v strachu, pasci alebo neschopnosti pohnúť sa vpred.

 • Vytvor si neviditeľnú sadu nástrojov, ktorú môžeš použiť kdekoľvek a kedykoľvek na zvládnutie stresu.

 • Vypestuj si prepojenie medzi mysľou a telom, ktoré ti umožní v okamihu zmeniť fyziológiu a myslenie.

 • Nauč sa techniky pre naplnenie svojej energetickej nádrže a zlepšenie pohody.

 • Prejdi z reakčného režimu do režimu kontroly.

 • Ujasnite si, kam chceš ísť a ako sa tam dostať.

 • Rozvíjaj hlboké spojenie so svojou mysľou a telom.

 • Uvoľni zranenia z minulosti, uvoľni všetko, čo ťa brzdí. Už žiaden boj, žiadne obavy, žiadne plytvanie časom!

Čo je súčasťou programu

PROSPERUJ je trojmesačný program, v rámci ktorého sa stretávame virtuálne (príp. osobne) na sérii individuálnych hovorov a pravidelných kontrolných stretnutí.

Program je prispôsobený tvojim potrebám, ale je založený na štyroch pilieroch, ktoré ti majú pomôcť zorientovať sa na ceste k prosperite:

Modul 1: Myslenie a stres
Modul 2: Uvoľnenie minulosti
Modul 3: Počúvanie svojho tela
Modul 4: Prosperita z prítomnosti do budúcnosti

Spoznať reč dychu je kľúč k vnútornej rovnováhe.

Naučiť sa počúvať múdrosť tela je mocné.

Vedieť sa vymaniť zo stresu a strachu mení život.