Obnov svoje zdravie a vitalitu

Post-covid REŠTART

Interaktívny praktický 4-týždňový online kurz zameraný na obnovu dýchania a regeneráciu tela po prekonaní COVID 
ZAČÍNAME V PONDELOK 28. 11. 2022 o 19:00.

Po úrazoch, zlomeninách sa vyžaduje rehabilitácia tkanív, aby sme sa znovu mohli hýbať.  Akékoľvek ochorenie je pre telo traumou, ktorá si zaslúži našu pozornosť a čas venovaný rekonvalescencii.

Počas obdobia post-covidovej rekonvalescencie je dôležité zamerať sa na obnovu správneho dychového vzorca, očistu a vitalitu pľúc, uvoľnenie traumy z fasciálneho systému nášho tela.

Získaj nástroje post-covidov rehabilitácie, nadýchni sa života,
obnov svoje zdravie a posilni imunitu! 

Tina Penxová

Každý z nás si zaslúži byť zdravý a plný energie. Každý z nás má možnosť objaviť a posilniť prirodzenú schopnosť tela uzdraviť sa.

Som Tina

Rada sa s tebou podelím o nástroje, ktoré môžeš využívať v každodennosti, aby si posilnil/a VITALITU A ZDRAVIE SVOJICH PĽÚC I TELA. 

Ako trénerka dýchania už viac ako 10 rokov pomáham ľuďom zreštartovať ich dychový vzorec, obnoviť vitalitu pľúc, pružnosť tela i mysle. Život mi ponúkol množstvo príležitosti na rozdýchanie a svoje skúsenosti i nadobudnuté vedomosti rada s Tebou zozdieľam počas našich spoločných online stretnutí.

Čo ťa čaká počas 4 týždňového interaktívneho online kurzu?

  • Každý pondelok o 19:00 nás čaká 90 min. spoločné online stretnutie, kde sa postupne zorientujeme v 4 dôležitých oblastiach post-covidovej rehabilitácie.
    ZAČÍNAME V PONDELOK 28. 11. 2022 o 19:00.
  • Počas 4 týždňov získaš množstvo nástrojov pre posilnenie energie a vitality pľúc v každodennosti, a to nielen za pomoci dýchania.
  • Naučíš sa fyzické cvičenia pre posilnenie dýchania a uvoľnenie traumy zo svojho tela.
  • Zlepšíš pružnosť tela a mysle.
  • Naučíš sa ako z tela uvoľniť toxíny za pomoci dychu a cvičenia, čo ti zabezpečí posilnenie imunity, zlepšenie spánku a funkčnosti všetkých orgánov.
  • Zabezpečíš si viac životnej energie a schopnosť lepšia sa koncentrovať.
  • Záznamy z našich stretnutí budeš mať k dispozícii aj po skončení kurzu.

Aké 4 témy si postupne odhalíme?

OČISTA DÝCHACÍCH CIEST

Ako očistiť svoje dýchacie cesty a uvoľniť, otvoriť tak svoje dýchanie?

UVOĽNENIE TRAUMY

Horúčky, bolesti, psychické vypätie vytvárajú v tele traumu. Ako ju uvoľniť?

OBNOVA VITALITY PĽÚC A ZDRAVIA

Ako obnoviť vitalitu a silu svojich pľúc? Ako reštartovať svoje zdravie?

KĽÚČ K ROVNOVÁHE

Ako sa dostať späť do pohody, posilniť vnútornú rovnováhu a imunitu.

OSOBNÉ POZVANIE
od TINY PENXOVEJ, lektorky workshopu

"Vedieť ako na to, zlepšenie neprinesie. Aplikácia naučeného v každodennosti je cestou k zmene."

Milujem svoju prácu a som tu, aby som ti pomohla prejsť na iný, nový spôsob vnímania, cítenia, myslenia, pohybu, života. 

Dych je život, dych je pohyb, dych je energia...
V zdravom dýchaní sa ukrýva tvoje zdravie i sila.
O rehabilitácii dýchania sa však hovorí veľmi málo a pritom je extrémne potrebná, a to najmä po prekonaní ťažkých ochorení (nielen dýchacích ciest). Každá trauma ovplyvňuje spôsob nášho dýchania - či už je to trauma fyzická (choroba, zranenie) alebo psychická.

Tina_odovzdanost_V

Tvoje dýchanie a spôsob, akým tvoje telo reaguje na vonkajšie vplyvy, sú odrazom tvojho života a toho, prečo sú tvoje telo, myseľ, emócie odpojené. Cieľom mojej práce je pomôcť ti cítiť sa bezpečne sám so sebou, svojimi emóciami, naučiť sa meniť zlozvyky na dobrozvyky, prinášať obmedzujúce presvedčenia do stavu pokoja, radosti a spojenia.

V tvojom tele sa nachádza obrovská hlboká múdrosť, ktorá je často zanedbaná, či zabúdaná, pretože väčšinu dní trávime nepretržite v priestore myslenia a rýchleho tempa života. Odomknutím prepojenia myseľ - telo sa môžeš vymaniť z neustáleho premýšľania a znovu naštartovať svoj vnútorný kompas a podporiť svoj cieľ. Presunúť sa do priestoru pokoja a vyrovnanosti. Toto miesto ťa bude napĺňať omnoho viac.

Moja cesta k tomuto bodu bola netradičná. Prácu dychového kouča študujem celoživotne a počas niekoľkoročnej práce s mojimi klientmi som videla a vidím ako mnohí z nás uviaznu na autopilotovi. Moja osobná cesta nebola iná. Trauma a práca s ňou ma priviedla k zmene pravidiel hry a priviedla ma k novým pravidlám prechodu z režimu prežitia do režimu prosperovania. To dnes prinášam do svojho dychového koučingu ako rozšírený aspekt transformácie.

POSILNI SVOJE ZDRAVIE A NADÝCHNI SA ŽIVOTA!

ZAREGISTRUJ SA EŠTE DNES
Jediný, kto môže prevziať kontrolu nad svojím životom a uskutočniť akúkoľvek transformačnú zmenu, či spontánne uzdravenie, SI TY!
To, čo sa dozvieš na tomto špeciálnom kurze ti dodá sebadôveru, aby si to dokázal/a.

ODPORÚČANIA KLIENTOV

Chcem sa Ti veľmi pekne poďakovať za techniku, ktorú si mi zozdieľala na požiadanie, pretože som prekonávala COVID a bojovala som s ťažkým dýchaním. Neverila som, že tak málo stačí…urobiť jednu techniku a pritom pozorovať dych. Ukľudňuje ma to, ale musím sa vedieť uvoľniť a sústrediť len na seba a dýchanie. Táto technika pomohla aj mne aj môjmu manželovi, keď sme si líhali na spánok a chytil nás kašeľ. Obaja sme si ľahli na brucho a robili sme dýchacie cvičenie ako si mi to ukázala. 5 min. na jednej a 5 min. na druhej strane. Druhú stranu si už ani nepamätám, lebo som zaspala. Okrem toho, že to uvoľnilo dýchanie, tak ma to aj uspalo 🙂 a spala som celú noc. Teraz, keď už som zdravá, tak sa snažím zoznamovať s dychom a pozorovať ho hlavne vo vypätých situáciách, pretože som týmto pochopila o čom hovoríš s takým nadšením. Ja som doposiaľ túto skúsenosť nemala, ale zato som pozorne načúvala a teraz sa to učím a snažím ďalej dostať do každodennosti, ako ty hovoríš 🙂 A možno budem aj ja raz taká pokojná a vyrovnaná ako TY. Ešte raz veľká vďaka. Verím, že táto moja skúsenosť pomôže otvoriť oči aj ďalším, ktorí možno nemajú odvahu alebo neveria.
mirka
Mirka Dovalovská
V DeepEn som absolvovala individuálnu terapiu dychom. Doteraz som netušila, ako veľa sa môžme o sebe dozvedieť len pozorovaním dychu. Kde to trochu tlačí, kde je napätie. Tinka, krásne si ma tým previedla. Dychové cvičenie, ktoré si ma naučila som s ľahkosťou zaviedla do každodenného života. Vravela si: “ber to ako hru, hraj sa”. A ja sa hrám 🙂 Za tú dobu boli však aj situácie, kedy išlo do tuhého. Naposledy pred vyše týždňom keď som si zlomila členok. Tá ostrá bolesť, nevoľnosť, čakanie na odvoz, procedúry na urgente…A tak som si sedela a dýchala. Celé sa mi to podarilo ustáť vďaka tvojej technike. Ďakujem Ti
Monika Furstenzellerova
Monika
Tinka je jeden z najvzácnejších ľudí, ktorí mi prišli do vesmíru, a myslím, že práve včas. Na svojich prednáškach, workshopoch a na kurze Nadýchni sa života mi ukázala celkom nový pohľad na dych, na orgány v tele a ako je všetko jedno s druhým prepojené - s našou životnou energiou, emóciami, mysľou a najmä, ako vie jedna oblasť potiahnuť inú, keď práve zažíva neľahké obdobie. Je mi cťou byť v jej Klube vedomého zdravia. Tinka neustále na sebe maká a svojimi aktivitami ozdravuje svet. A za to jej patrí moja veľká vďaka.
(e)Lenka Vargováwebujmehravo.sk / konzultant pre krásny, moderný a funkčný web
Chcem sa veľmi pekne poďakovať Tinke za jej rady, pomoc a hlavne navodenie správneho dýchania v akýchkoľvek situáciách, momentálne aj v online prostredí. Na vlastnom tele som zažila, že to, čo propaguje a čomu sa roky venuje skutočne a naozaj funguje. Je skvelá, jej prístup a práca sú úžasné...ja som na začiatku cesty, mám sa ešte veľa čo učiť a teším sa na to...vždy nakopne na správnu cestu...takúto pozitívnu osôbku by som potrebovala mať vedľa seba každý deň 🙂 Ďakujem
avatar-zena
Monika Bobríková

Eva Gustafsson

Vladenka Čechová

Toto je posledný krok, ktorý je potrebné vykonať, aby si sa mohol/mohla zapojiť do kurzu.
Zadaj svoje platobné údaje a potvrď platbu, ďalšie informácie obdržíš mailom.
(Skontroluj si aj hromadnú a nevyžiadanú poštu.)