Prechovávajme dobré pocity jeden k druhému

prechovavajme-dobre-city-deepen

S dobrými prianiami a spoluprácou každého z nás, sa aj tie najťažšie úlohy zo všetkých, stanú jednoduchými.
Život bude zábava…
Zažili sme vo svojich životoch mnoho klamstva, veľa falošného … naše pocity boli zničené. Práve z tohto dôvodu, niektorí z nás nie sú schopní úplne preciťovať a odmietli svet ako taký.

Keď však duša začne prijímať niečo od Boha, otvára sa srdce. Tak príjmime Božiu lásku a majme čisté pocity. Zažime skúsenosť čistých pocitov. Majme dôveru jeden k druhému a vieru v seba samého. Majme vieru v úspešnosť projektov, do ktorých vkladáme svoj čas a srdce, v úspešnosť vzťahov, ktoré nám prichádzajú do života. Vo svojej podstate je každý jeden krok úspešný – ak ho prestaneme hodnotiť, či očakávať výsledok vopred.

Naučme sa milovať samých seba. Majme čistotu v našich pocitoch, potom môžeme zažiť lásku. Vezmime si od Boha a dajme ostatným. Keď máme veľmi silné želanie všetkého dobrého pre ostatných, dobré pocity k ostatným, tie pocity ich dosiahnu. Môžeme si navzájom pomáhať silou našich dobrých pocitov.

Hlboko v mojom srdci je len tento pocit: tak veľa ako som ja dostala od Boha, tak veľa môžeš dostať aj ty, oj ona, aj on.

Dôverujme skutočnej čistej láske v sebe. Ak to dokážeme uveríme, že rovnaká láska je v každom jednom z nás. Spolu dokážeme omnoho viac ako každý z nás osamote, aj keď prínos každého z nás je jedinečný a dôležitý.

Krásny týždeň Ti prajem,

((Tina))

Postoj chvíľu a nadýchni sa života!
Vdýchni svetlo uzdravenia a vydýchni všetok smútok, strachy a nedôveru.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania tohto komentáru. Zásady spracovania osobných údajov