Tanec a spev pomáhajú navodiť pocit šťastia ako je to s dýchaním?

Pred nejakým časom mi napísal jeden zo štyroch zakladateľov úžasného festivalu Rozhýbkosti, Vlado Michalko – skvelý tanečník, choreograf a spoludramaturg festivalu.
Položil mi otázku?
„Tanec a spev pomáhajú navodiť pocit šťastia ako je to s dýchaním? Myslíš, že by sme sa tejto téme mohli povenovať v rámci rozhovoru?“
Moja odpoveď bola jednoznačné „áno“.
A tak si môžeš na blogu rozhybkosti.sk prečítať prepis nášho skvelého rozhovoru.
Dozvieš sa:
  • Tanec a spev pomáhajú navodiť pocit šťastia ako je to s dýchaním?
  • Ľudia všeobecne neberú dýchanie vážne i keď bez toho to nejde. Čo je podľa teba taký silný moment alebo dôvod, ktorý by mal každého prinútiť zamyslieť sa nad jeho vlastným dýchaním?
  • Mnohí ľudia prežívajú stresujúce obdobie aj kvôli známej situácii. Niektorí viac, iní menej. Vieš im pomôcť nejakým jednoduchým cvičením s dychom?
  • Ako sa ti zmenilo vnímanie/pozorovanie ľudí od momentu kedy si začala vedome pracovať s dychom?

Rozhovor si môžeš prečítať TU

Ak si ešte nemal/a príležitosť spoznať výnimočnú atmosféru festivalu Rozhýbkosti, miluješ hudbu, tanec, spev, rád/rada spoznáš podobne zmýšľajúcich ľudí, nenechaj si újsť najbližšiu príležitosť. Zažiješ veľa zábavy, smiechu a radosti zo života – zaručene! Verím, že nám to v tomto roku už bude umožnené a stretneme sa, rozhýbeme kosti a nadýchneme sa života na ROZHÝBKOSTI 2022 v Amfiteátri Výhodná 14. – 17. 7. 2021.
A ešte niečo, daj nám v komentári vedieť ako sa ti tento rozhovor páčil a čo ťa v téme zdravé dýchanie zaujíma. Príspevok zdieľaj do sveta. Ďakujeme.
Tina a Vlado
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania tohto komentáru. Zásady spracovania osobných údajov